Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Hibrit Teknoloji

Hibrit teknoloji bileşenlerine sahip akıllı STILL tahrik sistemi

Hibrit teknolojisi, dizel araçları nasıl daha çevre dostu hale getirebiliriz sorusuna verdiğimiz cevaplardan birisidir. Bu yenilikçi tahrik sistemi, bir jeneratöre, bir kontrol ünitesine ve bir elektrik motoruna güç sağlayan yakıt tasarruflu bir dizel motordan oluşur. Akıllı kontrol ünitesi, motorun elektrik gücünü kontrol eder.

  • Yüksek verimlilik ve uzun hizmet ömrü ile karakterize edilir
  • büyük ölçüde azaltılmış emisyonlarla çevre dostu ve sürdürülebilirliğe ikna eder
  • Elektrikli fren tamamen aşınmaz
  • Hibrit teknolojisine sahip araçlar neredeyse gürültüsüz çalışır

Betankung des Brennstoffzellen-PowerPacks

Dizel-elektrikli sürüş: avantajlara genel bakış

  • Kontrollü motor özellikleri
  • Verimlilik için optimize edilmiştir
  • Minimum gürültü emisyonu ve titreşim
  • Önemli ölçüde azaltılmış yakıt tüketimi
  • Eko -minimum CO2 emisyonu sayesinde dost

STILL'in dizel-elektrikli tahriğinin en büyük gücü, genel verimliliğinde ve uzun hizmet ömründe yatmaktadır. Bu yüksek performanslı tahrik sistemi bir jeneratör, akıllı bir kontrol ünitesi ve bir elektrik motorundan oluşur. Jeneratör, yakıt tasarruflu bir dizel veya LPG motoru tarafından tahrik edilir. Kontrol ünitesi akımı düzenler ve gerektiğinde elektrik motoruna iletir.

Wie funktioniert Blue-Q

Bu yenilikçi tahrik teknolojisi, STILL dizel araçlarını dünya çapında en düşük yakıt tüketimine ve en düşük CO2 emisyonuna sahip olan dizel araçlar yapar.* Bu sadece bütçeniz için değil, aynı zamanda çevremiz için de iyidir.

Bu tahrik sayesinde araç, güçlü bir içten yanmalı tahrikin tüm avantajlarını bir elektrikli aracın hassasiyetiyle birleştirir. Elektronik olarak kontrol edilen motor, frenler ayarlanmadan aracın herhangi bir eğimde hareketsiz durmasını sağlar.

Elektrikli frenin ek bir avantajı, tamamen aşınmasız çalışmasıdır. Bunun yanı sıra tüm bileşenler kapsüllüdür - toz ve nemin içeri girmesini önlemek için dış mekanda (örn. inşaat malzemesi endüstrisinde) kullanım için çok önemlidir. Ancak STILL şanzıman sadece bu açıdan en gelişmiş değildir.

Ayrıca sürüş özellikleri, talebi esnek bir şekilde karşılamak için programlanabilir bir kontrol ile kolaylıkla uyarlanabilir. Bu, aracınızı her türlü uygulamaya uygun hale getirir. Yüksek tork momenti ile elektrik motorunun ilk dönüşünden itibaren çok fazla kuvvet sağlar, örn. dökme malzeme taşıma için, römork çekerken veya rampaları sürerken hızlı ivmelenme için. Temel konseptin enerji tasarrufu ve düşük aşınması, müşterilerimiz için sadece yakıt maliyetlerinden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda önemli miktarda servis maliyetlerinde de tasarruf sağlar. Gelecekteki bir yatırımı düşünürken STILL'i tercih etmek için birçok nedeniniz vardır.

*RX 70-25 için geçerlidir: 2.5 l dizel/saat yeni VDI 2198'e göre . Düşük yakıt tüketimi sayesinde CO2 emisyonları %60'a kadar azalır (diğer modellere kıyasla)

Hibrit TeknolojiSTILL Ürünler

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

444 667 1

Talepler için: Hibrit Teknoloji

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.