Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:
/products/Service/Safety/images/STILL_Service_Sicherheit.jpg

Güvenlik kontrolleri

İç lojistikte öncelikler

Araçlar ve raflar üzerinde yasal güvenlik kontrolleri yapmak ve nakliye sistemleriniz için yenilikçi güvenlik teknolojileri sağlamak konusunda bize güvenmek, çalışanlarınızı, mallarınızı ve deponuzun altyapısını korumanın proaktif bir yoludur.

Çalışanlarınızın, araçlarınızın ve sistemlerinizin güvenliği, verimli iç lojistik sistemleri için çok önemlidir. STILL, araçlar, ataşmanlar, şarj cihazları, aküler ve raflar için yasal olarak gerekli tüm güvenlik kontrollerinin planlanması ve uygulanmasıyla ilgilenir. Ayrıca, rahatınız için çekici güvenlik paketleri halinde derlediğimiz görsel uyarı sistemleri, lazer destekli navigasyon yardımcıları ve kamera sistemleri de dahil olmak üzere çeşitli yenilikçi güvenlik teknolojileri sunuyoruz. STILL güvenlik çözümleri, deponuzdaki yüklere ve altyapıya verilen zararı azaltmaya yardımcı olur ve bu nedenle, arıza süresinin maliyetini ve rahatsızlığını önlemeye yardımcı olur.

  • En yeni güvenlik teknolojimiz, forkliftlerinizi daha da verimli hale getirir.
  • Esnek paketlerimiz, özel gereksinimlerinize uyacak şekilde birleştirilebilir.
 
 
 
 
 
 
 
 

STILL uyarı ışığı bölgesi

STILL uyarı ışığı bölgesi, forklift çalıştırıldığında forkliftin soluna ve sağına iki ışık şeridi yansıtır. Bu, yayalar ve aracın hemen yakınında bulunan diğer sürücüler için görsel bir uyarı görevi görür. Mobil güvenlik aydınlatmasının yardımıyla bu, yoğun çalışma alanlarında kişisel yaralanma ve çarpışma riskini azaltmaya yardımcı olur.

Sürücüleri çok çeşitli sürücü yardım sistemleri ve işlevleriyle destekliyoruz Automation Systems. Bunlar, her sürüş durumunda güvenli, verimli, ergonomik ve yorulmadan çalışma için gerekli koşulları sağlar.

Aksesuarlar ve güçlendirme ile farklı güvenlik özellikleri ve özel olarak tasarlanmış ataşmanlar sayesinde araçlarımız kısa sürede yeni uygulamalara uyarlanabilir.


İndirilenler

 

Bize ulaşın

Uzmanlarımız, portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Formu doldurun

En kısa sürede size geri döneceğiz.

Bir danışmanı arayın

Uzmanlarımıza doğrudan ulaşabileceğiniz yol

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Maximale Verlässlichkeit zu kalkulierbaren Kosten

Ek hizmetler

Onarım siparişlerinden tam servise kadar faaliyetlerinize ve operasyonlarınıza mükemmel şekilde uyan birçok hizmet.