Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Kiralık

Kısa Süreli Forklift Kiralama

Dönemsel olarak artan taşıma hacimlerine hazırlıklı olmak veya kısa süreli dar boğazları aşmak için uygun bir çözüm mü arıyorsunuz?

Avrupa çapında 30.000’in üzerinde kısa süreli kiralanabilir araç stoğu ile, geniş filomuzdan tek seferde ihtiyacınıza birebir uyan aracı bulabilirsiniz. Filomuza her tür araziye uygun araçlar, teleskopik istifleyiciler veya 43 metre gibi yüksekliklere bile erişebilen çalışma platformları gibi özel makineler de dahildir.

Kiralık araçlarımız hemen kullanıma sunulmaktadır.

Güvenilir bir iş ortağı olarak, araçları kısa sürede ihtiyaç duyduğunuz yere teslim ediyor ve çalışmanız sona erdiğinde geri alıyoruz.

Bu, eğer işletmenizin farklı uygulama ve yerlerde faaliyet göstermesi gerekiyorsa, STILL kısa süreli kiralama hizmetini sizin için ideal çözüm haline getiriyor.

İster bir kaç gün, hafta veya aç için olsun: STILL kısa süreli kiralama hizmeti her zaman başarılı olmak için ihtiyaç duyacağınız esnekliği sunuyor.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

444 667 1

Talepler için: Kısa süreli kiralama

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Kiralama talebimize göz atın. Forkliftleri veya depo ekipmanlarını esnek şekilde kiralamak için birçok iyi neden mevcut.

Araç Seç - Fiyat Hesapla - Teklif İste.