Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Reach Truck

Her seviyede yenilik.

STILL Reach Truck yalnızca 13 metrelik kaldırma yükseklikleri nedeniyle olağanüstü değil. Ayrıca muazzam artık kapasiteleri sayesinde 1000 kg'a kadar kaldırabilmeleri bu yüksekliğe kadar katma değerli büyük bir mozaikte sadece küçük bir taş var. 

Mükemmel ekonomik fizibilitenin ötesinde, güçlü sürüş ve mükemmel sürüş özelliklerinin yanı sıra, yalnızca STILL Reach Truck araçları için mevcut olan birçok benzersiz özellikten yararlanacaksınız. Bu, diğerlerinin asansörlerinin sallanmasının hala sakinleşmesini beklerken sizin bir sonraki yükü taşımakta olduğunuz Aktif Yük Dengelemesi (ALS)'ni içerir. Rafın önünde bekleme süreleri yüzde 80'e varan oranda azaltılacak! 

Ayrıca, ulaşılmaz kalitede dinamik ve pürüzsüz asansör geçişi, bir daha asla kaçırmak istemeyeceğiniz bir şeydir. Bu, aynı zamanda otomatik kaldırma yüksekliği ön seçimine veya mevcut kaldırma yüksekliğinin dijital ekranda kesin olarak gösterilmesine olanak tanıyan bir optik yükseklik ölçüm sistemi ile sağlanır. . Uzun ve hacimli malları taşımanız gerekiyorsa, dört yönlü FM-4W aracın avantajlarını çabucak öğreneceksiniz. Ve Süper elastik lastikleri ile FM-X SE, iç ve dış mekan yük taşımanıza ek erişim sağlayacaktır.

  • 13000 mm’e kadar
  • 2500 kg’a kadar
  • 8000 mm’e kadar
  • 2000 kg’a kadar
  • 9650 mm’e kadar
  • 2500 kg’a kadar
Basic Truck Application Type Special / Attachments
FM Fixed Platform Reach Mast Truck
C Classic Application
X X-cellence Application
SE Superelastic Tyres
4W Four Way Direction

İndirilenler

  • Broşür STILL depo ekipmanları PDF, 9 MB İndir

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla iletişime geçin.

444 66 71

Taleplerinizi iletin: Reach Trucks

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.