Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Reach Truck’lar

Her seviyede yenilik.

STILL reach truck’ların olağanüstü özellikleri yalnızca 13 metrelik kaldırma yükseklikleri ile sınırlı değildir. Devasa kalıntı kapasiteleri sayesinde bu yüksekliğe kadar 1.000 kg’a kadar yük kaldırabilmeleri ek katma değer mozaiğinin yalnızca küçük bir taşıdır. 

Olağanüstü ekonomik fizibilitenin de ötesinde, güçlü aktarım sistemi, muhteşem sürüş özellikleri ve yalnızca STILL reach truck’lar ile sunulan çok sayıda benzersiz özellikten de faydalanabileceksiniz. Bunlara, diğer araçlar daha asansör salınımlarının yavaşlamasını beklerken bir sonraki yükü taşımaya başlamanızı sağlayacak Aktif Yük Dengeleme (ALS) de dahildir. Raf önü bekleme süreleri yüzde 80’e kadar azalır! 

Ayrıca, benzersiz kalitedeki dinamik ve sarsıntısız asansör geçişi bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz bir özellik haline gelecek. Bu özellik, aynı zamanda otomatik kaldırma yüksekliği ön seçimine veya dijital ekrandan mevcut kaldırma yüksekliğinin hassas şekilde görüntülenmesine imkan sunan optik yükseklik ölçüm sistemiyle mümkün hale gelir. Uzun ve hantal ürünleri taşımanız gerekiyorsa, dört yollu FM-4W aracın avantajları kısa sürede sizi cezbedecek. Ayraca süper elastik lastikleriyle FM-X SE iç ve dış mekan taşıma operasyonlarınızda ek erişim imkanı sunacak.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
Basic Truck Application Hardness Special / Attachments
FM Flexible Drive Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
SE Superelastic Tyres
4W Four Way Direction

İndirmeler

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Reach truck’lar

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.