Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Raf Sistemleri Raf Malzemeleri

Özel gereksinimler için

  • Gereksinimlerinize göre ayarlanabilir: Esnek bir şekilde genişletilebilir
  • Düşük maliyet karşılığında büyük alan: Cazip fiyat-performans oranı
  • Her tür ürüne uyarlanabilir: Geniş aksesuar yelpazesi
  • Hızlı kurulum: Kolay kurulum
  • Yüksek depolama: Entegre merdivenler

Kutuları ve küçük eşyaları saklamak için esnek bir çözüme mi ihtiyacınız var? O halde STILL raflarına bir göz atın! Basit bir yapı ve esnek genişletilebilirlik ve uyarlanabilirlik, bu akıllı raf çözümünün özellikleridir.

Raf bileşenlerinin esnek yüksekliği ve modüler tasarımı ve geniş bir aksesuar yelpazesi ile STILL raflar tam olarak gereksinimlerinize uyarlanabilir. Özel bir çözüme mi ihtiyacınız var? Bize Ulaşın! Birçok özel gereksiniminiz karşılanabilir. Örneğin: eğimli raflar, şeffaf raflar, lastikler ve jantlar için raflar ve tehlikeli sıvıları ve diğer tehlikeli maddeleri güvenli bir şekilde depolamak için raflar.

Mevcut depolama alanınız çok mu küçük? Sorun değil, 8 metre yüksekliğe kadar çok seviyeli sistemler gerçekleştirebilir ve verilen zemin alanını genişletmek zorunda kalmadan mevcut depolama alanınızı en verimli hale getirebiliriz.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

444 667 1

Talepler için: Raflar

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Depo Rafları – tasarım

Çeşitli parçaları veya bileşenleri nedeniyle depolama rafları, bireysel olarak ve herhangi bir talebe özel tasarlanabilir. Çapraz kirişler, kapalı yan duvarlar veya ızgara duvarlar ile rafın çerçevesi ayrı ayrı uzatılabilir. Depolama rafları, farklı genişlik ve tasarımlarda bulunan raf seviyeleri ile tamamlanır. Teknik tasarım, 3.500 kg'a kadar birim yüklere izin verir.


Depolama rafları - bileşenler

Destek kancası

Destek kancaları galvanizli T-şekilli profillerdir. Çerçevelerde 25 mm düzenli aralıklarla açılan delikler sayesinde destek kancaları istenilen yüksekliklerde yerleştirilerek istenilen raf tasarımı oluşturulabilir.

Yükleme kılavuzu

Rafın derinliği, iki destek arasına yerleştirilen yük kılavuzları ile sağlanmaktadır. Bir raf, derinliğin beş katından daha yüksekse, devrilmeye karşı korunmalıdır. Bu, duvarlardaki veya zemindeki sabitlemelerle kolayca elde edilir.

 

Raf alanları

Raf alanları çelik zeminler, paneller, gömme ve örgü ızgara zeminlerle donatılabilir. Çelik zeminler 150 kg, 250 kg veya 350 kg'a kadar yük ağırlıklarına izin verir.

 

Paneller (ahşap levhalar) 250 kg veya 350 kg yük ağırlıklarına izin verir.


Depolama rafları – ana aksesuarlar

Arka ve yan duvarlar

Arka duvarlar, eşyaları raftan düşmeye karşı en iyi şekilde korur. Arka duvarlar başka bir fayda sağlar: Odaları ayıran duvarlar olarak işlev görebilirler. Yan duvarlar, eşyaların rafın kenarından düşmesini önler. Arka ve yan duvarlar isteğe bağlı olarak kafes ızgara veya sac olarak mevcuttur.

Kafes sepetler

Kafes sepetler, küçük eşyaların ekonomik ve iyi organize edilmiş depolanmasını sağlar.

Ayarlanabilir raf bölücüler

Ayarlanabilir raf bölücüler, rafı düzenli tutar ve küçük parçalara net bir genel bakış sağlar. Raftaki alanı bölmeye izin verirler.


Depolama rafları satın almak

Verimlilik üzerine planlanan bir depo, yüksek ekonomik fizibiliteyi garanti eder. Depo planlamasının başlangıcından itibaren STILL uzmanlarımızdan profesyonel danışmanlık hizmeti almaktan yararlanın. Satın alma kararınızı vermeden önce, depo tasarımınızı kontrol etmekten planlanan iş akışlarını tartışmaya kadar her konuda size yardımcı oluyoruz. Bir depolama rafı satın alırken STIL marka olanı seçmeniz için birçok neden vardır:

  • Uzun yıllara dayanan uzmanlık: 95 yılı aşkın süredir müşterilerimize yakınız.
  • Güvenebileceğiniz iş ortaklığı.
  • Danışmadan hizmete bütünsel üst düzey konsept .
  • Her zaman size yakın: 14 şube, 37 kiralama şubesi & Yalnızca Almanya'da 800 servis teknisyeni bulunmaktadır.
  • Eğitimli bir kurulum ekibi, raflarınızın doğru şekilde monte edilmesini sağlar.