Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

 

Felsefe

STILL Misyonumuz


Müşterilerimiz için hazırız. Onların memnuniyeti, faaliyetlerimize yön veriyor

Müşterilerimizin başarısına aktif olarak katkıda bulunmak bizim görevimizdir. Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını baz alarak ilerliyoruz.
Özelleştirilmiş çözümlerle müşterilerimizin güvenini her gün kazanıyoruz. Memnun müşteriler, sürdürülebilir başarımızın temelidir.

Müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak için mükemmel çözümler sunar ve iç lojistik sistemlerini tasarlarız.

Müşterilerimizin performansını yetkinlik ve yenilikle geliştiririz. Sektörde lider olmak için çalışanlarımıza ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.
Dijitalleşme veya otomasyon gibi yenilikçi alanlara cesaretle giriyoruz. Bunu yaparken, gelecekteki sorulara yanıtlar alacağız. Kaliteye ve uzun ömürlülüğe odaklanıyoruz. Ergonomik konfor ve kullanıcı dostu olma konusundaki en önemli iddialar, çözümlerimizi benzersiz kılmaktadır.

Sorumluluğu üstleniyoruz. Gücümüz takım performansındadır.

Her birimiz şirket hedeflerimizin sorumluluğunu üstleniriz. Bireysel sorumluluk temelinde bağımsız çalışmayı talep eder ve teşvik ederiz. Performans odaklı iş ortakları olarak işbirliği yaparız.
Sürekli gelişmek için açık ve yardımcı geri bildirimler verir ve sizlerden bekleriz. Çalışanlarımızın çok yönlülüğünü ve potansiyellerini teşvik ediyoruz ve iş-yaşam dengesinden sorumluyuz.

Çevremizi koruyor ve sürdürülebilir hareket ediyoruz.

Sağlıklı bir çevreyi korumak varlığımızın temelini oluşturur. Doğal kaynakları sorumlu bir şekilde kullanırız. Yeni ürünler geliştirirken, en başından itibaren onların eko-ayak izlerini dikkate alıyoruz. Geri dönüştürülebilir malzemeler ve çevre dostu üretim süreçleri kullanıyoruz. Çalışma alanlarımızı çevre dostu tasarlıyoruz. Tedarikçilerimizi ve ortaklarımızı çevre dostu çalışmaya mecbur ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her yerde güveniliriz ve uyumlu hareket eder, sosyal ve kültürel çeşitliliğe saygı gösteririz.

Uluslararası bir şirket olarak farklı ülkelerde faaliyet gösteriyoruz.
Yasal hükümlere ve şirket içi yönergelere bağlıyız. Bu şekilde toplumların gelişimine sürdürülebilir bir katkı sağlıyoruz.

Bizimle ilişkili olan herkese fayda sağlamak istiyoruz.

Güçlü yönlerimizi ve yeteneklerimizi herkesin yararına yapıcı, çözüm odaklı ve işbirlikçi bir şekilde kullanırız.
Yalnızca karlı bir şirket gelecekte işleri güvence altına alacaktır. Kurumsal hedeflerimize yetkinlik ve güvenilirlikle ulaşırız. Bu, müşterilerimiz, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve hissedarlarımız için karşılığını verir.

STILL- Marka

Felsefemiz ve markamız hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha sonra okuma kitabımıza bir göz atın:

Veya kitabı mağazamızdan sipariş edin: STILL Merchandising Shop (Almanca)