Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Dizel ve LPG’li Forkliftler

Performansı artırın. Daha az tüketin.

En son motor teknolojisi ve optimum şekilde eşleştirilmiş enerji bileşenleri sayesinde bu mümkün hale geldi: STILL Dizel ve LPG’li araçlar hem güçlü hem de tüketim açısından ekonomiktir. Geniş sürücü kabinine oturanlar her zaman hassas şekilde kontrol edilebilen 18 tona kadar yük taşıma kapasitesini deneyimleyebilir.

Geniş model ve ekipman ürün serisi sayesinde, uygulama senaryonuza tam olarak uygun aracı bulursunuz: Zorlu dış mekan operasyonlarından tozlu salonlardaki operasyonlara ve nemli ortamlarda sürüşe varıncaya kadar. Ayrıca kapsüllü ve dayanıklı bileşenler sayesinde, güçlü STILL karşı ağırlıklı araçlar her zaman operasyonelliğini korur.

Çalışmayı her zaman mümkün olduğunca keyifli hale getiren, en ince ayrıntıya kadar düşünülmüş ergonomiyi hissedin. Sırt dostu koltuklar, geniş basamaklar veya geniş operatör kabinleri - tüm dizel ve LPG'li forkliftler, operatörlerin fiziksel sağlığını en iyi şekilde korumak için tasarlanmıştır. Bu sayede sürücü ve araç işe her zaman hazır olur!

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
  • 7000 mm’e kadar
  • 18000 kg’a kadar
  • 30 km/s’e kadar
Basic Truck Application Hardness Operational Area
R Counterbalanced Rider Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
70 Outdoor LPG/Diesel Transport

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: 1,6 ila 8,0 t Dizel ve LPG’li Forkliftler 

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.