Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Çift İstifleyicili Araçlar

Yükün iki katı - zamanın yarısı

STILL çift istifleyicili araçlarla, daha kısa sürede daha fazla taşırsınız. Çift istifleme modunda 2.000 kg’a kadar yükleri kolayca taşıyın. Hassas ürünler veya meyve, sebze veya kırılabilir ürünler gibi istiflenemeyen ürünler için idealdir. 12 km/s’ye varan sürüş hızlarıyla, araçlar yalnızca güçlü olmakla kalmaz, aynı zamanda hızlıdır. Çift istifleyicili araçlar yalnızca malzeme taşımak için iyi bir çözüm olmakla kalmaz, aynı zamanda kamyon yükleme ve indirmede, hafif sipariş toplama uygulamalarında veya 2,8 m yüksekliğe kadar ürün istiflemede de etkinliklerini kanıtlamıştır.

Akıllı ergonomi: STILL varyantlar, ergonomik dümen kontrol konseptleri, geniş sürücü koltuklarının yanı sıra havalı süspansiyonlu ayakta durma platformları ile all-round konfor sunar. Akıllı palet konumlandırma yardımı sayesinde, iki palet kolay ve hassas şekilde istiflenebilir. Curve Speed Control yardım sistemi ile, araçlar her zaman güvenle sürülür. Sistem viraj alma hızlarını otomatik olarak kontrol eder.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
'Basic Truck Application Hardness Operational Area Special / Attachment
E Electric Pallet Truck
F Fixed Platform Truck
S Stand-On Platform Truck
C Classic Line
X X-cellence Line
D Double Stacker Lift
SF Stand-On Platform Foldable
S Stand-On Platform

İndirmeler

  • Broşür Depo ekipmanı PDF, 9 MB İndir

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Çift İstifleyicili Araçlar

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.