Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Sizin için geleceği yaratarak geçen 100 yıl

100 yıldır, müşterilerimizin başarısı faaliyetlerimizin temeli olmuştur. Müşterilerimizin bireysel gereksinimlerini anlamak ve onları çok yönlü fikirler ve yenilikçi bakış açıları ile yerine getirmek bizim ileriye taşıyıcı güç kaynağımızdır. Tutkulu lider düşünürler olarak, bekleneni aşan ek katma değerlere sahip özelleştirilmiş iç lojistik çözümleri geliştiriyor ve uyguluyoruz. Geleceği sizin için kuruyoruz!

Bu sayfada sizi geleceğimizin tarihi boyunca heyecan verici ve görsel olarak çarpıcı bir yolculuğa çıkarıyoruz. Gelecekte de birlikte tarih yazmaya devam edelim!

STILL Zaman yolculuğu


Hans Still'in yaratıcı ruhu hala "ruhu" şekillendiriyor; Şirketin bugünü ve tüm ekonomik değişiklik dönemleri boyunca.

İster dünyanın ilk hibrit forklifti, ister kumanda kolu(joystick) ister ekonomi ile çevresel sorumluluğu uyumlu hale getiren akıllı otomatik pilot Blue-Q olsun, şirketimiz defalarca öncü olmuştur.

Bu yüzden 100 yıllık yaratıcı yenilikleri bizimle kutlayın ve emin olun: "100 yıllık STILL hala tamamlanmış değil!


Geçiş sürecinde iç lojistik

Lider bir tedarikçi olarak iç lojistiğin başarı faktörlerini biliyoruz. 100 yıldır geleceği şekillendiriyoruz. İç lojistiğin başarı faktörlerinin zaman içinde nasıl değiştiğini öğrenin.


Daha fazla başarı öyküsü keşfedin... bizi takip etmeye devam edin

Zorluklarınızı çözmek 100 yıldır bizim sürükleyici gücümüz olmuştur. Müşterilerimizle birlikte çok sayıda başarı öyküsüne imza attık, yenilikler geliştirdik ve yeni standartlar belirledik. Yakında burada, iç lojistik sektörünün uzun yıllar boyunca nasıl değiştiğini ve bu değişimi nasıl yönlendirdiğimizi gösteren, giderek sayısı artan heyecan verici hikayeler bulacaksınız.