Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Platformlu Araçlar ve Çekiciler LXT 120/350

Verimlilik çekicidir

  • Yükleme kapasitesi 300 kg
  • Çekme kapasitesi 35000 kg
  • Hız 25 km/h

Taşınacak bir şey varsa

… LXT ve LXW ile olabilecek en iyi ortaklara sahip olursunuz. Çok yönlü kullanılabilme özellikleriyle, güvenilir ve yüksek performanslı olarak 35 tona kadar yükleri A’dan B’ye doğru taşırlar. Hem de sadece tren istasyonları veya havaalanlarında değil, çok daha zorlayıcı kullanım alanlarında da devreye girebilirler.

Verimlilik bizim işimiz! Güvenlik de aynı şekilde. Eşsiz Descent Speed Regulation (DSR) sayesinde LXT ve LXW ile her zaman alanda tam olarak mümkün olan hızda hareket edersiniz. Sistem sürüş hızını otomatik olarak zemine, eğime ve yüke göre ayarlamaktadır. Sizin için bu şu anlama gelir: Tamamen araç kontrolüne ek olarak maksimum verim elde edersiniz.

YENİ
Bağlayıcı olmayan teklif
KİRALAMA
Bağlayıcı olmayan kiralama teklifi
İkinci El
İkinci el araç tekliflerimiz

Taleplerinizi iletin: LXT 120/350

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En iyi denklem: Hız x Kontrol = maksimum verim

Descent Speed Regulation (DSR) sistemimiz şu ana kadar dünyada eşsizdir. Yüke ve eğime bağlı hız ayarlaması, aracın sürüş hızını otomatik olarak ortam koşullarına göre ayarlamaktadır. Böylelikle her zaman daima ortamda izin verilen hızda ve aynı zamanda en iyi verim elde edecek şekilde ilerlersiniz.

Ödün vermek zorunda kalmamanız için: Modüler portföy

Kullanım imkanları ne kadar çok yönlüyse, portföy de o kadar esnek olur. Tam uyumlu, müşteriye özel bir konfigürasyon için LXT/LXW’nin araç portföyü modüler yapıdadır. Birçok donanım varyantı, isteğe bağlı olarak seçilebilmektedir. Görevi için en uygun araca ulaşmak için. Ve üst sınıf kullanıcı bir keyfi için.

Bir acil durum aracı kadar görülür

STILL Flashlight, modern bir acil durum aracı temeline göre ayarlanmıştır ve sürücüyle aracı aynı anda korumaktadır. Parlak renkli aydınlık uyarı ışığı, güvenilir şekilde tehlikelere karşı uyarmaktadır. Aynı zamanda ışık, hasarlara karşı en iyi şekilde korunacak şekilde araç yapısına entegre edilmiştir.

Kontrol merkezine hoş geldiniz. →

Kontrol merkezine hoş geldiniz.

Akıllı araç bilgisayarı STILL EASY Control, kokpiti modern bir kontrol merkezi haline getirmektedir. Sürücüye renkli çok fonksiyonlu ekran üzerinden her zaman tüm önemli araç bilgileri sunulmaktadır. Tuş ataması isteğe göre yapılabilmektedir, örneğin çeşitli sürüş programlarının da aktifleştirilme işlemi araç bilgisayarı üzerinden yapılması mümkündür.


Detaylı olarak LXT 120/350

"Tek Kelimeyle Verimli" faktörler: Ekonomik verimliliğin bir ölçüsü olarak performans özellikleri

Simply easy

STILL Easy Control:
Çok sayıda bireysel ayar seçenekli büyük, renkli STILL Easy Control ekranı sayesinde tüm önemli bilgiler daima kontrolünüz altında olacak.

Her zaman kullanıma hazır:
Hızlı şarj soketi ve onboard şarj cihazı sayesinde her zaman ve her yerde kolayca ve hızlıca şarj ve ara şarj yapılabilmektedir.

Simply powerful

Güçlü motor:
Güçlü ikili motor tahriki sayesinde 35 tona kadar yükleri çekebilmektedir.

Koruma düzenekleri:
En sert çalışma ortamlarında bile araç ve çok sayıda bileşenleri için sağlam koruma düzenekleri sayesinde optimum donanımlıdır.

Simply safe

Descent Speed Regulation:
Her rampada verimli ve güvenli: Eşsiz Descent Speed Regulation (DSR) asistan sistemi, yüke ve eğim açısına bağlı olarak sürüş hızını otomatik olarak ayarlar.

Panorama görünüm:
En rahat panorama görünüm sayesinde güvenli sürüşte çok sayıda cam, teleskopik ayna ve geri sürüş kamerası mümkündür.

Simply flexible