Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Raf Sistemleri Zemini Düzeltme Döşemesi

Her seviyede en iyi depolama

  • Ek depolama ve zemin alanı için düşük maliyetli organizasyonlar
  • 250 kg/m²'den 2000 kg/m²'ye kadar olan yük kapasiteleri
  • Her boyutta ve yükseklikte inşa edilebilir
  • Tek veya çok seviyeli tasarım versiyonları mevcuttur
  • Her koşula uyarlanabilir

Deponuzun yüksekliğini daha verimli kullanmak mı istiyorsunuz? STILL Asma Katların olanak sağladığı şey tam olarak budur. Ek depolama seviyeleri, çalışma veya üretim alanları olsun - kullanımlar çok yönlüdür. Asma kat sistemleri kendi kendini taşıyan, üzerinde yürünebilen ve kısmen sürülen çelik konstrüksiyonlardır. Mevcut depo alanını çoğaltmak için akıllı bir alternatif yol sağlarlar. Olası tasarım çeşitlerinin sayısı neredeyse sınırsızdır. Özel gereksinimlerinize bağlı olarak farklı yük kapasiteleri ve zemin kaplamaları sunuyoruz.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

444 667 1

Talepler için: Asma Kat

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Asma kat tasarımı

Asma katlar bağımsız çelik yapılardır. Gereksinimlere bağlı olarak, konstrüksiyon farklı yüksekliklere ve yük kapasitelerine uyarlanabilir. Ayrıca konstrüksiyonları herhangi bir özel gereksinim olmaksızın sökmek ve yeniden monte etmek de mümkündür.


Ara katlar – parçalar ve bileşenler

Destekler

Destekler, tüm yapının dayandığı sütunlardır. Desteklerin tipi ve tasarımı, yüksekliğe, gerekli sağlamlığa ve destekler arasındaki mesafeye bağlıdır. En ekonomik çözüm, genellikle sütunlar arasında 4 ila 8 metrelik bir mesafedir.

Ana kirişler

Desteklerle birlikte ana kirişler masma kat  Desteklerin tipi ve tasarımı, gerekli sağlamlığa ve destekler arasındaki mesafeye bağlıdır. (yapı göstergesi).

Çatı sırt kirişi

Kirişler, platform yüzeyini desteklemeye yarar. Kirişler, taşıma konstrüksiyonu üzerine yükseklik kaybı olmadan monte edilir. Desteklenen kirişler, belirlenen yapı gereksinimlerini karşılamak için konsol olabilir.

Dikey ve yatay çapraz kirişler

Çapraz kirişler, asma kat sistemini dengeler. Araçların platformun altından geçmesini sağlamak için traverssiz özel konstrüksiyon mevcuttur.

Asma katlar – zemin kaplama

Yüke ve istenen kaymazlık etkisine bağlı olarak farklı tipte zemin kaplamaları sunuyoruz. Suni levhalar genellikle standart olarak kullanılır. Baklavalı sac (oluklu sac) veya doku kaplamalı levhalar gibi diğer kaplamalar da mümkündür.

Korkuluklar

Korkuluklar, depoda gerekli güvenlik seviyelerini sağlayan tamamen çelikten yapılmıştır.

Merdivenler

Çok sağlam merdiven, her iki tarafta da bir korkuluk içerir. Basamaklar ince aralıklı ızgaralı, baklavalı saclar veya masif ahşap plakalar olarak mevcuttur. Gerekirse ara platformlar dahil edilebilir. Merdiven esnek bir şekilde yerleştirilebilir. Merdivenler farklı açılarda konumlandırılabilir (90/180 derece vb.). Ara platformlu veya platformsuz olarak platformun altına veya önüne yerleştirilebilirler.

Zincirle emniyete alınmış transfer alanı

Aktarma alanı, paletleri istiflemek veya boşaltmak için kullanılır. Aktarma istasyonunu kenardan düşmeye karşı emniyete almak için, geçerli bölgesel gerekliliklere göre inşa edilmiştir ve sökülebilir bir zincirle sabitlenmiştir. (Almanya için geçerli olan BGR 234 gerekliliklerine göre minimum derinlik 800 mm'dir)


Asma katlar – ana aksesuarlar

Güvenli kilit

Emniyet kilidi aktarma alanına bir alternatiftir ve manuel olarak açılıp kapatılır. Kilit konumundan bağımsız olarak, platformdaki operatör platformun kenarından geçemez. Güvenlik gereksinimleri çok yüksekse, güvenlik kilidi özellikle tavsiye edilir.


Asma Kat Satın Alma

Verimlilik üzerine planlanan bir depo, yüksek ekonomik fizibilite sağlamayı garanti eder. Depo planlamasının hemen başlangıcından itibaren STILL uzmanlarımızdan profesyonel danışmanlık hizmeti alarak yararlanın. Satın alma kararınızı vermeden önce, depo tasarımınızı kontrol etmekten planlanan iş akışlarını tartışmaya kadar her konuda size yardımcı oluyoruz. Bir palet rafı satın alırken STILL marka olanı seçmeniz için birçok neden vardır:

  • Uzun yıllara dayanan uzmanlık: 95 yılı aşkın süredir müşterilerimize yakınız.
  • Güvenebileceğiniz iş ortağınızız.
  • Danışmanlıktan hizmete bütünsel üst düzey konsept .
  • Her zaman size yakın: 14 şube, 37 kiralama şubesi ile & Yalnızca Almanya'da 800 servis teknisyeni bulunuyor.
  • Eğitimli bir kurulum ekibi, palet raflarınızın doğru şekilde monte edilmesini sağlar.