Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Sürdürülebilirlik

Sorumluluk alarak geleceği şekillendiriyoruz.

Sürdürülebilirlik hepimizi ilgilendiriyor

 

'first in intralogistics'' - STILL'in bu sloganı, müşterilerine net bir taahhüttür. Her zaman kullanıma hazır, tüm gereksinimleri karşılayan ve hatta beklentileri aşan sektör lideri çözümler sunuyoruz. Sürdürülebilir hareketlilik de her zaman performans sözümüzün ayrılmaz bir parçası olmuştur. Çevre dostu, güvenli ve ergonomik ürünler, cazip çalışma ortamları ve aktif sosyal katılım, STILL'in şirket geleceğini güvence altına almasına yardımcı olan kritik rekabet faktörleridir.

 

Sorumluluğu üstleniyoruz

Çevremiz için. Müşterilerimiz için. Gelecek nesiller için.

Bu nedenle çevreyi korurken yüksek performanslı araçlar üreten yenilikçi teknolojiler üzerinde sürekli çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verirken çevremiz üzerinde sürdürülebilir olumlu bir etki elde etmek için yeni teknolojilerin geliştirilmesinin şart olduğuna inanıyoruz. Odak noktamız maliyet ve enerji tasarrufu sağlayan çözümlerdir. Bu nedenle akıllı teknolojilerimiz öncelikli olarak CO2 emisyonlarında ciddi bir azalmayı ve enerji tasarrufuna yönelik akıllı sistemleri hedefliyor.

 

STILL sürdürülebilirlik raporu

Şeffaflık ve net gerçekler

 

Sürdürülebilirlikten sadece bahsetmiyoruz, onu yaşıyoruz. 100 yılı aşkın süredir, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde iş yapmaya özen gösteriyoruz. Bu ne anlama geliyor ve STILL'de sürdürülebilirliği nasıl mı yaşıyoruz? Sizi kendi gözlerinizle görmeye davet ediyoruz. İnteraktif STILL sürdürülebilirlik raporu, sürdürülebilirlik ile ilgili tüm gerçekleri, rakamları ve gelişmeleri açık ve anlaşılır bir şekilde özetlemektedir. Sürdürülebilirlik sadece gerçekler ve rakamlardan ibaret olmadığı için bu rapor hem geçmişte hem de şimdi sürdürülebilirliğin STILL'de nasıl uygulandığını çözüm odaklı, açık ve anlaşılır bir şekilde gösteren ilginç öyküler ve pratik örnekler de içerir.Doğrudan STILL sürdürülebilirlik raporuna gitmek için buraya tıklayın: https://sustainability.still.eu

STILL sürdürülebilirlik raporu

STILL Sustainability report