Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:
STILL'de biz varız

STILL'de biz varız

STILL'deki çalışanlar, sadece iş yapması gereken birçok çalışandan biri değildir. Onlara bireysellik tanınır ve böylelikle fikirlerini ve vizyonlarını uygulamaya koyma özgürlüğünün keyfini çıkarırlar - bu uluslararası alanda tanınan lider bir teknoloji markasıyla çalışmanın getirdiği fırsatlardan sadece birisidir. Bu felsefe, şirketin günlük yaşamının temelidir ve aynı zamanda çalışanları tarafından STILL'e ortalamanın üzerinde duyulan sadakatin sebebidir.

Doğru hamleyi yapmak istiyorum…

Böyle düşünerek STILL ARSER’e gelen herkes bizim için tam da doğru kişi. Çünkü fikirleri olan insanlara ihtiyacımız var. 

Eğitiminizin içeriği, erken uygulama deneyimleriniz ve bireysel ilgi alanlarınızın üzerine bir şeyler katarak,  bilgilerinizi ve fiili uygulama, yeni fikirler otaya koyma ve yenilikçi projelerde işbirliği yapma yeteneklerinizi sınama ve genişletmede, şirketin birçok alanından deneyimli kişilerden destek alabilirsiniz. Bir mühendis, muhasebeci vb. olmanız fark etmez – hem siz hem de STILL ARSER “çekinilecek hiçbir şey yok” konseptinden faydalanacak.

İş İlanları

STILL ARSER ile geleceğe adım atın