Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

VNA Araçlar

Çok dar koridorlarda yukarıda çalışma

En üst seviye gereksinimleri özel ve fonksiyonel olarak karşılar: STILL VNA araçlarla, MX-X ve NXV, yüksek raflı deponuzda koridorun her iki tarafına tüm yolu dolaşmadan erişirsiniz; dar koridorlarda en üst seviye performans.

Üstelik araçlar yalnızca çatalları değil, aynı zamanda kabini de 18 metreyi aşan depolama yükseklikleri gibi esnek konfigürasyonlarla kaldırabilir. Böylece, bu dar koridor araçları ile belirli ürünler ile manüel olarak sipariş toplamalarının yanı sıra, tüm palet de depolanabilir veya alınabilir.

Her yüksek raf farklıdır: STILL VNA araçlarınınmodüler tasarımı sayesinde, her tür uygulama için ayrı bir çözüm sunarız.

1,5 tona varan yük kapasiteleri ve 14 km/s’ye varan maksimum hızlar, STILL MX-X ve NXV ile sunulan olağanüstü taşıma performansının sonuçlarından yalnızca bazılarıdır. Üstelik, çalışmayı daha hızlı, kolay ve güvenli hale getiren akıllı destek sistemleri mevcuttur.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
Basic Truck Application Hardness Application Area
M Modular Narrow Aisle Truck (Man Up)
N Narrow Aisle Truck (Man Down)
C Classic Line
X Xcellence Line
V/X Vertical Lift

İndirmeler

  • Broşür STILL Çok Dar Koridor Çözümleri PDF, 10 MB İndir
  • VNA Yönergeleri PDF, 2 MB İndir
  • VNA Yönergeleri - Yönergeler VNA depoları PDF, 7 MB İndir

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Sipariş toplama istif araçları

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.