Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Araçlar

İstif Araçları

kendini aşmayı sevenler için

STILL istif araçları ile, depo organizasyonunun kontrolü her zaman sizde olur. Bu kompakt araçlarla, en dar koridorlarda bile iki tona kadar ağırlığı kolayca taşıyabilirsiniz. Üstelik: Yüksek kalıntı kapasiteleri, sayesinde, deponuzda kullanılabilir alandan en iyi seviyede faydalanacak şekilde warehouse yoğunlaştırma yapabilirsiniz. Beş metreyi aşan depolama yüksekliklerinden faydalanın. Havalı süspansiyonlu platformları ve 10 km/s’ye varan sürüş hızlarıyla istif araçları uzun sürüş mesafelerinde de hızlı ve sağlıklı palet taşımayı garanti eder. Ancak STILL istif araçları yalnızca hızlı ve güçlü olmakla kalmaz, son derece de akıllıdırlar. Örneğin, EXV bağlantısındaki yük kapasitesi diyagramından mevcut yükün ne kadar yükseğe kaldırılabileceğini anlık olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında, Curve Speed Control gibi akıllı destek sistemleri de mevcuttur. Bu sistem viraj alma hızlarını otomatik olarak kontrol eder, böylece her zaman hızlı ve güvenli seyahat edersiniz.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
  • 5380 mm’e kadar
  • 1000 kg’a kadar
  • 12 km/s’e kadar
Basic Truck Application Hardness Operational Area Special / Attachment
E Electric Pallet Truck
F Flexible Drive Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
V Vertical Lift
P Pallet Pick-up Flexible
SF Stand-On Platform Foldable
CB Counterbalanced

STILL istif araçları - raf yönetiminin yardımcıları

STILL istif araçları yatay yük taşımasının yanı sıra, zemin seviyesinden 6 metreden daha fazla yükseğe kaldırma, istifleme ve ürün alma için tasarlanmış kompakt araçlardır. 2 ton maksimum yük kapasitesi, asansör çeşitleri, yüksek kalıntı kapasiteleri ve ergonomik tasarımlarıyla, STILL kaldırma araçları raf sistemlerindeki en yaygın yük tiplerinin zahmetsiz ve verimli şekilde depolanmasını sağlar. Tüm STILL forkliftler kompakt tasarımlarıyla dar koridor ve yerlerde kolayca çalıştırılır. Bu iş güvenliğini olumlu etkiler ve depolama yoğunluğunu maksimuma çıkaracak şekilde yük dağıtımı yapılmasını sağlar. Entegre akü şarj cihazı veya yandan akü değiştirmeli akü sürüm seçenekleri sayesinde yoğun çalışan tesislerde bile vardiya boyunca araç kullanılabilirliği sağlanır. Bu sayede, forklift malzeme taşıma prosesinin verimliliğini maksimuma çıkaracak şekilde, her bir şirketin özel gereksinimlerine göre adapte edilebilir. STILL’in geniş elektrikli istif aracı ürün yelpazesi aynı zamanda yaya çalışma modu için çeki demirli modelleri, uzatılabilir pnömatik platformlu sürümleri ve koltuklu yana monte istif araçlarını da içerir.

Ergonomik çeki demirli yaya istif araçları

Yaya çalışması için çeki demirli istif araçları kamyon indirme, tampon bölgelere ürün taşıma ve ürünleri burada raflara yerleştirme için ideal çözümdür. Bu araç tiplerinin maksimum hareket hızı yaklaşık olarak yürüme hızına eşittir, bu sayede görece kısa mesafelere yük taşımada kullanım için özellikle önerilmektedir. STILL tarafından sunulan tüm yaya istif araçlarında ergonomik ve simetrik bir çeki demiri mevcuttur. Bu özellik hareket kontrol işlevlerinin ve hidrolik çatal/dikey yük hareketinin sol ve sağ elini kullanan çalışanlar tarafından eşit başarıyla gerçekleştirilmesini sağlar. Elektrik enerjili sürüş, sürücünün kendi gücünü kullanmasına neredeyse gerek olmaması anlamına gelir, dolayısıyla fiziksel stres ve yorgunluk seviyeleri vardiya sonunda düşük olur. Ek olarak, çeki demiriyle yönlendirilen elektrikli istif araçları kullanılırken izlenen prosedürler manüel taşıma yönetmeliklerine tabi değildir. Yük ağırlığı ile ilgili tek sınırlama, kullandığınız modele özgü maksimum yük kapasitesidir. Bu pratik olarak, ürünle dolu tüm paletin bir istif aracının çatalları üzerinde tek yolculukta taşınabileceği anlamına gelir. Örneğin EXV’nin 14-20 maksimum yük kapasitesi 2 tondur. Seride, operatöre yükün çatallar üzerinde ne kadar yükseğe kaldırılabileceğini gerçek zamanlı olarak gösteren opsiyonel arta kalan yük göstergesi gibi bir dizi yenilik mevcuttur. Ayrıca EXV'nin hareket hızı çeki demirinin eğilme derecesine göre adapte edilir. Operatörün kontrolü bırakması halinde rampalarda bile araç otomatik olarak durur, bu da kaza riskini minimum seviyeye indirir.

Daha uzun mesafeler için - platform veya koltuklu istif araçları

Yüksek depolama rafları olan ve belirlenmiş taşıma yollarının uzun mesafeler olduğu depolarda, operatör için koltuk veya katlanır platformlu elektrikli istif araçları önerilir. Bu sayede araç operatör ile birlikte sürülebilir ve bu da hareket hızlarının 10 km/s’ye kadar çıkmasını sağlar ve orta ve uzun mesafelerde taşıma verimini maksimuma çıkarır. Virajlarda güvenlik ve stabilite için, STILL’in operatörlü istif araçlarında, virajda hızı otomatik olarak azaltan Curve Speed Control özelliği mevcuttur. Bu tür araçlarda iş istasyonlarının tasarımı da operatöre iletilen titreşimleri, sönümlü bir koltuk (FXV 14-16 ve FXV 14-16 N modellerde) veya platformun operatör ağırlığına göre ayarlanmasını sağlayan pnömatik sönümlü bir platform (EXV-SF 14-20 serisi istif araçlarında) sayesinde azaltır.

İndirmeler

  • Broşür Depo ekipmanı PDF, 9 MB İndir

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: İstif Araçları

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.