Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Sıkça Sorulan Sorular

Kiralama teklifi - STILL kiralık filosu neleri içeriyor?

Avrupa'da, STILL 70 farklı araç türüyle son derece kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor. 26.500’ün üzerinde kiralık ekipman sizin için sunuluyor! Her tür iş için uygun ekipmanı sunabiliyoruz. İhtiyacınız ister elektrikli, dizel veya LPG ile çalışan klasik karşı ağırlıklı forkliftler ister depo araçları, ya da reach truck, sipariş toplayıcılar veya çekme traktörleri olsun fark etmez. İhtiyacınız bizde! Kiralık ürün gamımızda özel aksesuarlar ve çatal ayar cihazları, özel çatallar, balya ruloları/rulo kıskaçları veya çift palet kıskaçları da dahildir. Tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılayacaksınız!

Kiralama teklifi - nereden kiralama yapabilirim?

STILL olarak, her yerde ve her zaman size hizmete hazırız! Önde gelen tüm Avrupa ülkelerindeki kiralama merkezlerimizle, size mümkün olan en iyi erişilebilirliği garanti ediyoruz. Deneyimli kiralama uzmanlarımız hizmetinizdedir ve danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duyacaktır. Kişisel görüşmelerle, her tür gereksinime uygun kiralama ekipmanını belirleyebiliyoruz. Buradan, özel danışmanlık hizmeti sunan bir irtibat görevlisi bulabilirsiniz.

Kiralama teklifi - Kiralama hizmeti ne kadar esnek olabilir?

STILL olarak, ister birkaç gün, hafta veya ay olsun, size esnek sürelerle kiralık ekipmanlar sunuyoruz. İster sadece kısa süreli kiralamaya karar vermiş olun, ister uzun süreli planlarınız olsun: Kiralama hizmetimize güvenebilirsiniz! Ekipman parçalarınızdan birinde arıza meydana gelmesi durumunda bile, yoğun çalışma dönemlerine hazırlıklı olursunuz.

Kiralama teklifi - Kiralama hizmeti ne kadar esnek olabilir?

STILL olarak, ister birkaç gün, hafta veya ay olsun, size esnek sürelerle kiralık ekipmanlar sunuyoruz. İster sadece kısa süreli kiralamaya karar vermiş olun, ister uzun süreli planlarınız olsun: Kiralama hizmetimize güvenebilirsiniz! Ekipman parçalarınızdan birinde arıza meydana gelmesi durumunda bile, yoğun çalışma dönemlerine hazırlıklı olursunuz. 

Kiralama - Kiralık bir ekipmana ne şekilde sigorta yapılmalıdır?

Temel olarak, kiralayan taraf her kiralık araç için yeterli sigorta teminatını edinmek zorundadır. Ek olarak, kiralayan taraf kiralık aracı yangın ve hırsızlığa karşı sigortalamalıdır. Müşteri kendi tercihine bağlı olarak bir sigorta hizmeti tedarikçisinden makine arızalanma sigorta teminatı edinmekte özgürdür. Bu konu ile ilgili daha fazla bilgi hükümler ve koşullaraltında bulunabilir.

Kiralama - Ne zaman fatura alırım?

İlk kiralama faturanızı kiralama süresi başlar başlamaz alırsınız. Kiralama süresinin birden fazla ay boyunca devam etmesi durumunda, her ay otomatik olarak size bir fatura gönderilir. Kiralık ekipman iade edildikten sonra, STILL iade işlemi için bir kayıt oluşturur. Son olarak, kiralık araçta meydana gelen herhangi bir hasar varsa, bunun için ücretlendirme tarafınıza yansıtılır.

Kiralama - Kiralama sırasında aklınıza gelen sorular mı var?

"STILL tüm kiralama süresi boyunca desteğe hazırdır. Her tür soru, bakım ve Tam Servis için. STILL sizin için burada! Elbette, kira süresi başladıktan sonra dahi kiralama süresini uzatabilirsiniz. Lütfen kullanıcı yükümlülüklerinin Hüküm ve Koşullarımızda tanımlandığını unutmayın. Buradan, bölgenize hizmet veren bir irtibat görevlisi bulabilirsiniz.

Kiralama - Araç tarafıma teslim edilir mi, yoksa aracı kendim mi teslim almalıyım?

STILL isteğe bağlı olarak teslimatı sizin için organize edebilir ve kiralık aracı doğrudan kullanım yerine teslim edebilir. Bu hizmete bağlı bir ücretlendirme mevcuttur. Ancak, kiralık ekipmanı kendiniz de teslim alabilir veya aldırabilirsiniz.

Kiralama - Kiralama sözleşmesini nasıl alırım?

Kesin gereksinimlerinizi belirledikten sonra, bir teklif alırsınız, bu teklifi imzalayarak STILL’e iade etmeniz gerekmektedir. Genel Kiralama Sözleşmesi Koşullarına bağlı olarak imzalanan teklif kiralama sözleşmeniz haline gelir.

Hasar prosedürü - Ekipman hasar görürse ne olur?

Müşteri "aşınmadan kaynaklanmayan" her tür hasardan sorumludur. Müşteri her tür hasarı hemen STILL’e bildirmek zorundadır. Müşteri bu hasar için STILL tarafından ücretlendirilir. Lütfen Terms and Conditions belgelerimize bakın. Öte yandan, herhangi bir hasar meydana gelmesi durumunda, hasar hızlı ve profesyonel bir şeklide STILL tarafından onarılır. Onarım işleminin beklenenden uzun sürmesi durumunda müşteriye hemen yedek ekipman teslim edilir!

Aksesuarlar - Çeki treni bileşenlerini de kiralayabilir miyim?

STILL’den E-şasiler, C-şasiler ve arabalar da dahil olmak üzere bir dizi çeki treni aksesuarını kiralayabilirsiniz.

Aksesuarlar - Aynı zamanda özel görevlere uygun aksesuar ekipmanlarını da kiralayabilir miyim?

Tüm karşı ağırlıklı forkliftler için, STILL aynı zamanda kiralık aksesuar ekipmanlar da sunmaktadır. Yan kaydırma cihazlarından özel uzunluktaki çatallara, çatal ayarlama cihazlarına ve özel kıskaçlara kadar, STILL size en geniş aksesuar yelpazesini sağlayabilir. Neye ihtiyacınız olursa olsun veya kiralık ekipmanı bekleyen görevler neler olursa olsun, STILL size uygun aksesuar ekipmanını sunar.

Aksesuarlar - Örn. çok vardiyalı kullanım için yedek aküleri nereden edinebilirim?

Normal kullanımda, bir akü şarja ihtiyaç duymadan vardiya boyunca dayanır. Çok vardiyalı kullanım için, STILL çoğu kiralık araçta yedek akü sunmaktadır. Böylece bir akü kullanılırken diğeri her zaman şarj edilebilir, böylece araç günün her saati çalışmaya hazır olur. Elbette bir yedek akü talep edilirse, STILL gerekli ekipmanı da teslim eder.

Servis ve sigorta - Neleri göz önünde bulundurmalıyım?

STILL'in en son teknoloji modern kiralık filosu verimli çalışma garantisi sunar. Elbette, STILL ile yaptığınız kiralama anlaşmasına tüm hizmetler dahildir, yani bakım veya tamirden dolayı ek maliyetler oluşmaz.