Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Yayıncının Künyesi

STILL ARSER İş Makinaları Servis ve Ticaret A.Ş.

Bilal AKPINAR
Ürün Uzmanı

Mail: info@still-arser.com.tr
Mail: bilal.akpinar@still-arser.com.tr
Tel: +90 549 807 09 60
Tel: 444 66 71
Faks: +90 216 527 81 63

Kullanım koşulları

Telif Hakkı

STILL GmbH’nin internet sayfalarının içerikleri telif hakları ile korunmaktadır. STILL GmbH, internet sitesindeki tüm içeriklerin özel ve ticari olmayan amaçla kullanım için onay alınmaksızın görüntülenmesine ve indirilmesine izin verir.

 

İndirme

İndirme işlemi için yazılım temin edildiği sürece, sadece garantili özellikler, ihmal veya başlıca yükümlülükler, yükümlülükleri kasıtlı ihlal veya ağır ihmal veya ihmal nedeniyle sağlığa zarar vermeye ilişkin sorumluluk kabul edilir.

Garanti

İnternet sitemizdeki bilgiler büyük bir özenle hazırlanmıştır. Ancak STILL, eksiksizliğe veya spesifik kullanıma uygunluğa ilişkin herhangi bir sorumluluk kabul etmez. İnternet sitesinde verilen içeriklerin kullanımına ilişkin risk tek başına kullanıcıya aittir.

Ticari marka hakları

STILL GmbH internet sitesindeki tüm ticari markalar STILL GmbH adına tescillidir. Ticari markaların veya logo tiplerinin üçüncü şahıslar tarafından kullanımı yasaktır.

Dış referanslar ve bağlantılar

STILL GmbH’nin internet sayfaları, üçüncü şahısların internet sayfalarına giden (dış bağlantılar olarak adlandırılan) bağlantılar içermektedir. Bu internet siteleri ilgili sahiplerinin sorumluluğundadır. Bağlantıları ilk kez kurarken, STILL GmbH, bu bağlantıların yasal yönetmeliklere uygunluğunu kontrol etmiştir. Bu kontrolde hiçbir ihlal tespit edilmemiştir. STILL GmbH, bağlantıları verilen sayfaların şu anki veya ilerideki içeriklerini kontrol etme imkanına sahip değildir. Dış bağlantıların verilmesi, STILL’in bu bağlantılardaki içerikleri kendisininmiş gibi benimsediği anlamına gelmez. STILL’in bu bağlantılardaki içerikleri sürekli olarak izlemesi, adil ve makul değildir. Herhangi bir kanun ihlalinin söz konusu olduğunu öğrendiğimiz takdirde, bu bağlantılar derhal silinecektir.

Ayrıca bkz. veri koruma yönetmeliklerimiz.