Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Akülü transpaletler

Pratik ve kullanışlı.

STILL kompakt elektrikli akülü transpaletler ile yatay yük taşıma sorun olmaktan çıkar. Deponuzdaki en dar alanlarda bile hassas manevralar ile gereğini yapar. İster yaya akülü transpalet arıyor olun ya da ister bir ayakta durma platformunaveya uzun sürüş mesafelerinde kullanacağınız bir kabine ihtiyaç duyuyor olun: STILL her tür uygulama için mükemmel bir model sunar. Yalnızca ürün taşımak için değil, aynı zamanda sağlıklı çalışma koşullarında sipariş toplamak için, farklı çalışma yüksekliklerine sahip ve 760 mm’ye kadar alanlara adapte olabilen modellerimiz mevcuttur.

Tüm ürün serisi sezgisel kumanda düzeneği ile etkileyicidir. Böylece, istif aracı için endişelenmek yerine tamamen 2,5 tona varan yükleri taşımaya konsantre olabilirsiniz. Üstelik, yenilikçi OPTISPEED dümen veya modern STILL lityum iyon teknolojisigibi sadece STILL tarafından sunulan birçok özellik de mevcuttur.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
'Basic Truck Application Hardness Operational Area Special / Attachment
E Electric Pallet Truck
F Flexible Drive Truck
S Stand-On Rider Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
H/U Horizontal Transport
P Pallet Pick-up Flexible
SF Stand-On Platform Foldable
S Stand-On Rider Truck
H Ergonomic Lift Help

İndirmeler

  • Broşür Depo ekipmanı PDF, 9 MB İndir

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Akülü transpaletler

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.