Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Platform Araçları ve Traktörler

Tam güçle ileri

Bir traktör satın almayı veya kiralamayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse STILL’in güçlü ve akıllı elektrikli traktör ve platform araçlarına bir göz atın. Tersaneler, uçak ve otomobil üreticilerinin yanı sıra bu şirketlere tedarikte bulunan sektörler yıllardır STILL traktör ve platform araçlarının avantajlarına güveniyor. Tıpkı uluslararası tren istasyonları ve havaalanları gibi. 

Bu bir sürpriz değil: Römorklarla veya römorklar olmaksızın, traktörler ve platform araçları dahili olarak orta ve uzun mesafelerde malzeme taşıma için idealler. Platformda ister 25 tona kadar yük çekmeniz ya da isterüç tona kadar taşıma yapmanız gereksin: Bu araçların sürüş özelliklerine, kapasitelerine ve verimliliğine hayran kalacaksınız. Yenilikçi özellikler işinizde önemli ölçüde fark yaratır. Örneğin aracınızın sürüş yaptığı zemin eğimi bilgisini gerçek zamanlı olarak veren STILL Ramp Indicator. 

STILL platform araçları ve traktörler işinizi mümkün olduğunca kolay, ekonomik ve güvenli hale getirecek şeklide tasarlanmıştır.

Sizin için önemli olan nedir? Uygulamanız için doğru araç:
Lityum-İyon batarya
Otomasyon derecesi
Tümü
Classic Line STILL C-Serisi forkliftler tek vardiyalı hafif hizmet tipi işler için idealdir. C-Serisi forkliftler standart donanımlıdır ve çok çabuk temin edilebilir.
Xcellence Line STILL X-Serisi forkliftler, çok vardiyalı faaliyetler başta olmak üzere tüm uygulamalar için idealdir. X-Serisi forkliftler ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır ve iç lojistik süreçlerinize hassas bir şekilde entegre edilir.
Basic Truck Application Hardness Special / Attachments Area of application
LT Lorry Tow Tractor
L Lorry Truck
C Classic Line
X Xcellence Line
FF Foldable Forks
T Towing Transport
W Platform Wagon Transport

İndirmeler

  • Broşür Platform Araçları ve Çekiciler PDF, 5 MB İndir

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Platform Araçları ve Traktörler

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.