Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

MMS Donanımı

Malzeme ve veri akışları yönetimi

MMS Donanımı

STILL malzeme akışı yönetim sistemi bağlamında donanım terimi, yazılımla birlikte bir sistemi oluşturan tüm bileşenleri ifade eder. Donanım, bilgisayarlar ve ağ ile ilgili her şeyi ifade eder - çalışma alanları, sunucular, kablosuz iletişim ekipmanları ve araca monte terminaller, el bilgisayarları, mobil ve sabit etiket yazıcıları ve tarayıcılar gibi terminaller. Alınan mallar ve sipariş toplama için aktarıcılar (RFID) ve mobil iş yerleri gibi diğer bileşenlere de donanım denir. Ünlü üreticilerin çok çeşitli donanım bileşenlerinin yanı sıra STILL, STILL Touch Terminal ve STILL Pick-by-Voice bileşenleri gibi kendi donanım bileşenlerini de sunmaktadır.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız mı var? Bizimle iletişime geçin.

İletişim

444 667 1

Taleplerinizi iletin: MMS Donanımı

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

STILL Ses ile topla – Diyalog kurarak iş yüklerini en iyi hale getirme

Pick-by-Voice, iş süreçlerini en ideal seviyeye getirmek için kullanılan ses destekli diyalog sistemlerini tanımlar. STILL Pick-by-Voice çözümü, yalnızca konuşmacıdan bağımsız ses tanıma gibi teknik özellikleriyle değil, yazılımıyla da ilgi çekicidir. Yeni STILL Voice-Client, hoparlörden bağımsız sistemlerde pazar lideridir ve çağdaş bir tasarıma sahiptir. İstemci, kablosuz bir ses sisteminin tüm avantajlarını sağlayan uygulama sunucusuyla çevrimiçi iletişim sağlar:

  • Esnek donanım, endüstriyel uygulamalar için uygundur
  • Hoparlörden bağımsız: ses eğitimi gerekmez, kullanıcı ve cihaz arasında bağımlılık yoktur
  • Hızlı yanıtlara izin veren sürekli güncellenen WMS (örn. yenileme vb.)
  • Çıktı metinleri müşteri tarafından değiştirilebilir
  • STILL MMS ile arayüz
  • Birçok dilde mevcuttur (şu anda: Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Çekçe)

STILL Touch Terminal - STILL MMS ile bord bağlantısı

Bilgisayar kontrollü malzeme akışı yönetim sistemleri, günlük işlerin yüküne dayanmak için araçların üzerinde esnek bir terminal gerektirir. STILL Touch Terminal, araç ile depodaki malzeme akışını ve araçların hareketini kontrol eden bilgisayar arasında çevrimiçi bir bağlantı oluşturur. Taşıma işleri doğrudan aracın üzerinde gösterilir. Yük almalar, envanterler ve diğer işlemler mobil olarak rezerve edilir. Ancak, kullanım kolaylığı en yüksek önceliğe sahiptir.

STILL Touch Terminal, endüstriyel uygulamaların zorlu koşullarına direnmek için özel olarak geliştirilmiştir ve sürekli kullanım için tasarlanmış bir teknolojiyi kullanır. STILL Touch Terminal, üretim, ticaret ve lojistikte mobil ve sabit uygulamalar için idealdir.

STILL Touch Terminal, karmaşık verileri ve grafik görüntüleri de net bir şekilde gösteren 10,4 inç boyutunda büyük, yüksek kontrastlı bir ekran sağlar. 4 GB RAM ve 16 GB flash bellek ile donatılmıştır ve -30 ile +40 santigrat derece arasındaki sıcaklıklarda dış mekanda kullanıma uygundur. Ayrıca IP 65 korumalıdır.

Tüm STILL denge ağırlıkları ve VNA depo araçları, müşteri isterse STILL Touch Terminal için bir elektrik ve mekanik arayüz ile donatılabilir. Mekanik arayüz VESA 75 standardına uygundur.


Diğer STILL MMS Donanımı

  • Etiket yazıcısı
  • El terminalleri
  • El tarayıcıları
  • Kablosuz iletişim ekipmanı