Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Tedarikçiler ve İş Ortakları

STILL GmbH tedarikçileri için satın alma rehberi

STILL şirketi, mevcut veya yeni tedarikçilerle bir ortaklık ve güven ruhu sağlamak için sıkı bir gereksinim profili tanımlamıştır. Bu politikanın merkezinde performans ve karşı gelen performans, fırsatlar ve risklerin birbirine karşı dengelenmesi yer alır. Satın alma stratejimizin temeli: STILL Satın Alma'nın tedarikçilere ve ürünlere yönelik yüksek talepleri, müşterilerimizin ürünlerimize ilişkin talepleriyle aynıdır.

STILL alıcıları tedarikçileri kalite, hizmet (son teslim tarihlerine uyma ve geliştirme çalışmaları) artı maliyet optimizasyonu açısından seçer ve her zaman uzun vadeli değerli ortaklıklar kurmaya isteklidir.

Bize verilen talepler kısa teslimat süreleri ve piyasa güçlerine hızlı adaptasyon ile karakterize edildiğinden, tedarikçilerimizden de esneklik ve pazar ortalamasının üzerinde teslimat hazırlığı içerisinde olmasını bekliyoruz.

İş Birliği

STILL, değer yaratma zincirini en iyi şekilde yönetmek için entegre bir tedarikçi yönetimi yürütür. Bunun temelleri şunlardır:

  • Tedarikçilerimizin geliştirme aşamasına erken dahil edilmesi, bu aşamada bile fark edilebilir potansiyellerin kavranması ve uygulanması.
  • Değer yaratmada ortak olan tedarikçilerle uzun vadeli ilişkiler kurulması, yalnızca tek tek parçalar üretmekle kalmayıp, giderek daha fazla montaj veya sistem tedarikçisi olunması.
  • Tercih yöntemlerimizde, bireysel çağrıları ortadan kaldırmak ve üretimle senkronize bir tedarik yöntemine doğru ilerlemek.< /li>
  • Arızalara ilişkin erken ön bilgilerle Kalite Kontrolünü sistematik bir Kalite Güvencesine dönüştürmek.
  • Dünya pazarı seviyesinde rekabetçi fiyatlar ve maliyetleri ölçmek.

Strateji

STILL Satın Alma ekibine, görevlerini yerine getirirken tedarikçileri desteklemesi talimatı verilmiştir. Tedarikçi-müşteri ilişkisinde satın alma operasyonunun unsurları şunlardır:

Ürün grupları. Kalite - Her zaman hoş geldiniz!

Aşağıdaki ürün ve ürün gruplarının tedarikçisi misiniz? Kalite ve maliyet etkinliği konusundaki büyük gereksinimlerimizi karşılıyor musunuz? O halde bize bir fiyat teklifi verin ve STILL'in şirket olarak artan başarısından yararlanın.