Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:
/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

STILL Original Parts®

Güvenlik orijinal yedek parçalarla başlar

STILL'i diğerlerinden ayıran şey, endüstriyel forkliftlerin yalnızca yüksek kullanılabilirliği, kalitesi ve performansı değil, aynı zamanda yedek parçaların da aynı titiz standartlara tabi olmasıdır.

Neden STILL Original Parts®'ı seçmelisiniz?

Güvenlik.

Yalnızca Orijinal parçalar kullanarak, parçalarınızın STILL'in titiz kalite standartlarına tabi olduğunu ve yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığını garanti edebilirsiniz, bu da geri dönüş olarak siz ve araçlarınız için en yüksek güvenliği garanti eder. Ürün ve marka korsanlığı, taklit ürün satın alanlar için son derece zararlıdır. Sahte ürünler, şüpheli üretim koşulları altında üretilir ve genellikle düşük kalitelerinden dolayı önemli sağlık ve güvenlik riskleri taşır.

Güvenilirlik.

STILL Original Parts® sertifikalıdır ve yoğun kalite kontrollerinden geçer. En yüksek düzeyde güvenilirlik ve 'Alman Malı' kalitesini garanti ederler. Uzun hizmet ömrü ve minimum 12 yıl garantili kullanılabilirlik ile filonuzun kesintisiz çalışmasını sağlar, araçlarınızın değerini korumaya ve pahalı arıza sürelerini önlemeye yardımcı olur. Bu taklitlerin çok daha ucuz görünmesi kalite kontrollerinin yapılmamasından ve kalitesiz malzeme kullanılmasından kaynaklanmaktadır. Bu taklitleri satın almanın bir sonucu olarak ortaya çıkan maliyetlerin ne olacağını ön görebilmenin hiçbir imkanı yoktur.

Hız.

Yalnızca STILL Original Parts®, OEM kalitesiyle hızlı onarımları garanti edebilir. 51.000'in üzerinde yedek parçayı mümkün olan en kısa sürede tedarik edebiliyoruz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Özel kaymaz kaplamalı çatal uçları*

Düz olmayan yüzeylerde sürüş, ızgara kutularını taşıma veya sert fren yapılması durumlarında çatallardaki yük bazen istemeden hareket edebilir. İyileştirme amacı ile yapılan çatal kaplama uygulamasının birçok avantajı vardır:

 • sahada kolay güçlendirme (her tür araç ve çatal için)
 • yükün kaymasına karşı koruma sağlar ve bu nedenle iş güvenliğini artırır
 • renkli sinyalizasyon sayesinde artan güvenlik tedbirleri
 • yüklerde meydana gelen hasarın azalması
 • yük toplama işlemini sönümleyerek gürültü emisyonlarını azaltır
 • çatalların aşınma direncini artırır, dolayısıyla hizmet ömrünü uzatır
 • renkli sinyaller: daha fazla görünürlük ile kaza riskini azaltır
 • elektriksel olarak iletken versiyonu da mevcuttur

* Patent Almanya'da beklemededir. Almanya'da model koruma programı.

 

STILL Orijinal süper elastik lastikler

STILL'in süper elastik lastikleri, çok katmanlı katı lastiklerdir. Bunlar tamamen özel bir kauçuk bileşiminden yapılmıştır; son derece sağlamdırlar ve hava ile dolu değildirler. Bu, şokların ve titreşimlerin emilme derecesini sınırlar.

STILL Orijinal süper elastik lastiklerin yapılış şekli, onları tamamen delinmeye karşı dayanıklı hale getirir ve sıfır servis ihtiyacı anlamına gelir. Pnömatik lastik jantlarına da monte edilebildiklerinden, düşük yuvarlanma direnci ve esnek kullanım seçenekleri ile çok yüksek derecede stabilite sağlarlar.

STILL Orijinal süper elastik lastikler hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygundur.

STILL Orijinal içi dolu kauçuk lastikler

STILL'in katı kauçuk lastikleri, oldukça dayanıklı bir kauçuk bileşiğinden yapılmıştır, hava ile doldurulmaz ve çok küçük bir çapa sahiptir. Katı kauçuk lastikler amortisör işlevi görmez.

STILL Orijinal katı kauçuk lastikler tamamen delinmeye karşı dayanıklıdır ve servis gerektirmezler. Çok ağır yüklerin taşınması veya özellikle hassas taşıma gerektiren uygulamalarda kullanım için idealdirler.

STILL Orijinal katı kauçuk lastikler, iç mekan kullanımı için tasarlanmıştır.

STILL Orijinal hava sönümlü lastikler

STILL'in hava sönümlü lastikleri, özel bir kauçuk bileşiminden yapılmış hava dolu lastiklerdir. Mükemmel sürüş konforu ve yüksek derecede çekiş sağlamak üzere tasarlanmışlardır ve düz olmayan yüzeylerde sürüş için de uygundurlar.

STILL hava sönümlü lastikler, mümkün olan en iyi şok emilimini sağlayarak aracı, sürücüyü ve yükü korumaya yardımcı olur. Aşırı ağır yükler taşırken ve dar köşelerde gezinirken bile yüksek yanal stabilite ve düşük yuvarlanma direnci sunarlar.

STILL Orijinal hava sönümlü lastikler dış mekanda kullanım için tasarlanmıştır.

 

Yakıt filtreleri

Yakıttaki kir parçacıkları, yanmalı motorlarda aşınma derecesini artırabilir. STILL Orijinal yakıt filtrelerimiz, yakıttaki kir parçacıklarını giderir ve bu nedenle ünitelerimizin hizmet ömrünü uzatmaya yardımcı olur.

Dizel motorlarda kirlenmiş yakıt, enjeksiyon pompasına ve püskürtme uçlarına zarar verebilir. STILL'in orijinal yakıt filtreleri, toz veya pas dahil olmak üzere dizelinizdeki kir parçacıklarını gidererek bileşenlerin daha uzun süre yüksek seviyede performans göstermeye devam etmesini sağlar.

STILL Orijinal yakıt filtrelerinin üretiminde yalnızca özenle seçilmiş yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm STILL ürünleri gibi, yakıt filtreleri de STILL ünitelerimizi sızıntılara karşı koruyan özel yapımdır. Bu, çevre kirliliğini ve araç hasarlanmasını önler.

 

Nasıl yararlanırsın?

 • Yakıttaki kir partikülleri filtrelenir
 • Ünitelerin kullanım ömrü uzar
 • Çevre kirliliği ve araç hasarı önlenir

Hava filtreleri

STILL dizel ünitelerimiz yalnızca optimum yakıt ve hava kombinasyonu ile dolum kapasitesinde çalışabilir. En iyi hale getirilmiş akış direnci ile STILL Orijinal hava filtreleri, çok düşük yakıt tüketimi ile sürekli olarak yüksek verimlilik sağlar.

STILL Orijinal hava filtrelerimiz, emilirken havadaki toz, kum ve kurum gibi yabancı maddeleri ayırır. Bu, düşük kirletici emisyonları ile en iyi yanmanın sağlanmasına yardımcı olur.

Filtrelerimiz ayrıca yanma odasını sabun oluşumuna ve nihayetinde motor aşınmasına neden olabilecek kirliliklerden korur.

Nasıl yararlanırsın?

 • Optimize edilmiş akış direnci
 • Düşük kirletici emisyonlu optimum yanma
 • Kirliliğe karşı koruma

Yağ filtreleri

Modern, verimli motorlar, pistonlar, piston segmanları ve silindir gömlekleri gibi yağlama noktalarına yeterli miktarda motor yağı beslemesi yapılmasını gerektirir. STILL Orijinal yağ filtrelerimiz, en iyi seviyede yağ beslemesini sağlar, performans düşüşlerini önler ve motor hasarına karşı korur.

Ünitedeki motor yağı sürekli yanma artıkları, toz, kömür ve kurum ile kirlenmektedir. STILL Orijinal yağ filtreleri, yağlama devresini temizler ve motorun erken aşınmasını önler.

Belirtilen değişim aralıklarına uyulduğu sürece, STILL Orijinal yağ filtrelerimiz sürekli olarak yüksek motor performansı sağlar.

Nasıl yararlanırsın?

 • En iyi seviyede yağ beslemesi
 • Yağlama devresinin temizlenmesi
 • Sürekli yüksek motor performansı

Hydraulic oil filters

STILL filonuzun temel özellikleri, yüksek makine kullanılabilirliğinin yanı sıra kaldırma, yatırma ve yönlendirme silindirlerinin güçlü işlevini içerir. STILL Orijinal hidrolik yağ filtrelerimizin işlevi, modern hidrolik sistemlerimizi aşınmaya karşı korumaktır.

Hidrolik sistemlerde su ve hava kabarcıklarının yanı sıra en yaygın olarak bulunan safsızlıklar, aşınma ve kenar erozyonu sonucu oluşan katı parçacıklardır. STILL Orijinal hidrolik yağ filtrelerimizle bu kirlilikler etkin bir şekilde filtrelenir. STILL Orijinal hidrolik yağ filtreleri, performansı ve yüksek makine kullanılabilirliğini garanti etmeye yardımcı olur.

Nasıl yararlanırsın?

 • Yüksek makine kullanılabilirliği
 • Aşınmaya karşı koruma
 • Yüksek performans ve makine kullanılabilirliği
 

Daha fazla bilgi

STILL Orijinal sürücü koltukları ergonomik yönergelere göre tasarlanmıştır ve bu nedenle güvenli ve kullanıcı dostu kullanımın yanı sıra yüksek düzeyde konfor sunar.

 

STILL Orijinal sürücü koltuklarının çeşitli versiyonları ve çok sayıda donanım seçeneği mevcuttur – özel gereksinimlerinize göre uyarlanmıştır.

 

Daha fazla bilgi

Bu son derece hassas bileşenlerin çoğu, STILL tarafından kendi bünyesinde geliştirilir ve en katı güvenlik gereksinimlerine tabidir. Bu, tüm STILL Orijinal elektronik bileşenlerinin STILL araçlarda kullanım için mükemmel bir şekilde tasarlandığı ve en iyi performansı, kullanılabilirliği ve güvenliği garanti ettiği anlamına gelir.

 

Daha fazla bilgi

Forkliftlerin uzun süre çalışır durumda kalmaları ve tam kapasite ile çalışabilmeleri için düzenli bakıma ihtiyaçları vardır. STILL Orijinal servis kitleri, araçlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlar ve öngörülemeyen dolaylı maliyetlerden kaçınmanıza yardımcı olur. STILL'in sunduğu bir servis kiti ile servis için gerekli tüm bileşenlere sürekli erişiminiz olur, bu da araçlarınızın kısa sürede tekrar çalışır duruma gelmesini sağlayabileceğiniz anlamına gelir.

 

Özelleştirilmiş STILL Orijinal servis kitlerimiz, STILL forkliftlerin bakımını, her bir servis bileşenini ayrı ayrı satın almaktan daha basit, daha hızlı ve daha uygun maliyetli hale getirir.


İndirilenler


Bize ulaşın

Uzmanlarımız, portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Formu doldurun

En kısa sürede size geri döneceğiz.

Bir danışmanı arayın

Uzmanlarımıza doğrudan ulaşabileceğiniz yol

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Ek hizmetler

Onarım siparişlerinden tam servise kadar faaliyetlerinize ve operasyonlarınıza mükemmel şekilde uyan birçok hizmet.