Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Kullanılabilirlik. Güvenilirlik. Hız.

STILL Servis

Arama
Ders
Hitap*

Bize güvenebilirsiniz

Yaptığımız her şeyi müşterilerimizin memnuniyetiyle ölçüyoruz. Konu iç lojistiğinizin kullanışlılığı olduğunda, asla taviz vermeyiz.

Kullanılabilirlik

Kullanılabilirlik

Bölge Müdürü ve servis teknisyenlerinden oluşan özel STILL ekibiniz günün her saatinde hizmetinizdedir ve - geniş servis ağı sayesinde - her zaman yakınlarınızda bir ekip bulunur.

Güvenilirlik

Güvenilirlik

 

Teknik uzmanlığımız, STILL Original Parts®'ın yüksek kalitesi ve bulunabilirliği ile parça tedarikçileri ile olan uluslararası ortaklıklarımız, her zaman sorunsuz ve başarılı hizmeti garanti eder.

Hız

Hız

Herhangi bir talebe anında yanıt veriyoruz. Standartlaştırılmış, dijital olarak yönetilen, en iyi şekilde planlanmış onarım ve servis süreçlerimiz ve ayrıca yedek parçaların bir gecede teslim edilmesi, arıza sürelerini mutlak seviyede minimumda tutmamızı sağlar.

Uzman tavsiyesi

 

Uzman tavsiyesi

STILL servis teknisyeni ile kimse kıyaslanamaz. Uzmanlaşmış donanımlı eğitimleri sayesinde sisteminize tam bir genel bakış sağlarlar, araçlarınızın ve depo tesislerinizin nerede ve nasıl iyileştirilebileceğini anında belirleyebilirler.


Bir bakışta hizmetlerimiz

Onarım siparişlerinden tam hizmet sözleşmelerine kadar etkinliklerinize ve uygulamalarınıza mükemmel şekilde uyarlanmış bir dizi hizmet.

Servis yardım hattı

Uzmanlarımıza doğrudan ulaşabileceğiniz yol

Aradığınızı bulamadınız mı?

Uzman danışmanlarımız, hizmet portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Servis broşürünü indirin
Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Dijital hizmetler

Ürünlerimizi ve çözümlerimizi sürekli olarak daha da geliştiriyor ve dijital hizmetlerimizi ileriye taşımak için yorulmadan çalışıyoruz. Halihazırda STILL filo yönetiminden yararlanan binlerce müşteriyle, "neXXt nesli" yakında birleşmeye hazır olacak. Gelecek dijital - bizi izlemeye devam edin.


Güvenilirlik

Her STILL ürününde olduğu gibi, Hizmetimiz de sizin için oldukça uygun maliyetlidir. Kullanımı basit, güçlü, güvenilir, çok yönlü ve dijital sistemlerle ağa bağlanması basit - çözümlerimiz, değerli ekonomik ve insan kaynaklarınızı mümkün olduğunca az kullanır. Bu nedenle STILL çözümleri ekonomik başarınızın anahtarıdır. Tek kelimeyle verimlidir.

Test

Ortak Teşhis

STILL Hizmetinin sizin için büyük fayda sağladığından emin olmak istiyoruz. Güveninizi kazanmanın tek yolunun dikkatle dinlemek, gereksinimlerinizi anlamak ve bu gereksinimleri mutlak güvenilirlikle karşılamak olduğuna kesinlikle inanıyoruz. Bunu yapıp yapamayacağımıza karar verebilecek tek kişi sizsiniz. Bu nedenle, her yıl 10.000'den fazla servis müşterimizden hizmetlerimizden ne kadar memnun olduklarına dair geri bildirim istiyor ve sonuçları nasıl iyileştirebileceğimizi görmek için analiz ediyoruz. Yüzde 97'lik* memnuniyet oranımız, birçok şeyi doğru yaptığımızı teyit ederken, aynı zamanda sizinle ortaklaşa hizmetlerimizi geliştirmeye devam etmemiz için bizi motive ediyor.


İndirilenler


Bize ulaşın

Uzmanlarımız, portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır.

Formu doldurun

En kısa sürede size geri döneceğiz.

Bir danışmanı arayın

Uzmanlarımıza doğrudan ulaşabileceğiniz yol

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.