Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Elektrikli Forklift RX 60 2,5 – 3,5 t

Hızlandırıcı

  • Yükleme kapasitesi 3500 kg’a kadar
  • Nominal yükseklik 7390 mm’e kadar
  • Hız 20 km/s’e kadar

RX’inizi 60 saniye deneyimleyin

Olağanüstü bir ivmelendirici tarafından sunulan akıllı performanstan en iyi şekilde yararlanın. RX 60-25 / 35, en başından beri mükemmel güç dengesi, ergonomi, manevra kabiliyeti ve enerji verimliliği ile her operatörde kazanacaktır. Bu sadece bir yüksek performans sahibi değil - en iyilerden biri: RX 60-25/35, 3,5 tona kadar olan ağırlık sınıflarında optimum elleçleme değerleri ile iftihar eder. Aynı zamanda, bu iç lojistik güç merkezi 21 km/s hıza ulaşabiliyor ve menzili söz konusu olduğunda, bu segmentte akü şarjı başına en yüksek menzili sunan en iyi performansa sahip araç. STILL lityum iyon teknolojimizi seçtikten sonra forkliftinizle yedek akü olmadan üç vardiya çalışabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, RX 60 her koşulda sezgisel ve hassas şekilde çalıştırılabilir. Hızlı çalıştırma modu sayesinde, bu çevik araç, siz geniş sürücü kabininde oturduğunuz an çalışmaya hazırdır. Burada, başka bir üstün özellik de bulacaksınız - STILL ‘Easy Control’ yerleşik bilgisayar. Bu aygıt, temel performans fonksiyonlarına doğrudan erişim sağlar ve ilgili tüm araç bilgilerine sürekli bir genel bakış sunar. Her saniye ve her uygulamada en iyi performansı sağlayan bir forklift ile elektriklenin.

YENİ
Bağlayıcı olmayan teklif
KİRALAMA
Bağlayıcı olmayan kiralama teklifi
İkinci El
İkinci el araç tekliflerimiz

Talepler için: RX 60 2,5 – 3,5 t

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Olağanüstü performans: Sınıfının en üst seviye taşıma performansı

Çok mu işiniz var? Artık zamanınızı boşa harcamaya son vermenin zamanı geldi! Başka hiçbir forklift ile bu kadar sürede bu kadar çok ürün taşıyamazsınız. Yeni RX 60 sınıfının en üst taşıma performansına sahip elektrikli araçtır. İster yükseğe, ister derinlemesine ya da ister her iki yönde taşıma yapmanız gereksin, hızlanma şampiyonumuz, her palet taşıdığınızda size çok değerli olan saniyeler kazandırır. Gücü hassas şekilde kontrol eder ve böylece ürünleri olması gereken yere rekor sürede ulaştırırsınız. Büyük düşünmenizi gerektiren uygulamalar için geliştirildi ve tasarlandı.

3600 saniyede 258 ton →
11 saniyede 7,4 metre →
Performans →

3600 saniyede 258 ton

258 tonu 200 metre mesafe taşıdığınız, heyecan verici bir 3600 saniye. Bu sınıfı forkliftlerin en üst taşıma gücünü deneyimleyin.

11 saniyede 7,4 metre

3,5 tonu 7,4 metre yüksekliğe kaldırdığınız, heyecan verici bir 11 saniye. En üst seviye performans ve hassasiyete hazır olun.

Performans

Çok mu işiniz var? Artık zamanınızı boşa harcamaya son vermenin zamanı geldi! Başka hiçbir forklift ile bu kadar sürede bu kadar çok ürün taşıyamazsınız. Yeni RX 60 sınıfının en üst taşıma performansına sahip forklifttir. İster yükseğe, ister derinlemesine ya da ister her iki yönde taşıma yapmanız gereksin, hızlanma şampiyonumuz, her palet taşıdığınızda size çok değerli olan saniyeler kazandırır. Gücü hassas şekilde kontrol eder ve böylece ürünleri olması gereken yere rekor sürede ulaştırırsınız. Büyük düşünmenizi gerektiren uygulamalar için geliştirildi ve tasarlandı.

Maksimum kullanılabilirlik: tek akü şarjıyla en yüksek sürüş menzili

Kuvvet kütlenin ivme ile çarpımına eşittir. Bunların üstüne bir de dayanıklılığı ekliyoruz! Sonuçta, tüm vardiya boyunca kullanamadığınız bir taşıma kuvveti neye yarar ki? RX 60’a binin ve sınıfının en uzun akü şarj kapasitesi sayesinde, sekiz saat şarj gerektirmeyen enerji seviyesi ile rahatınıza bakın. Üstelik, bu elektrikli güç merkezi “hızlı başlangıç” modunda çalışmaya başlayabilir, böylece hemen işe koyulabilirsiniz.

Bir sonraki şarj molası mı ne zaman? 32.400 saniyeden önce değil! →
Sadece 0,5 saniyede işe koyulun →
En Yüksek Seviye Kullanılabilirlik →

Bir sonraki şarj molası mı ne zaman? 32.400 saniyeden önce değil!

Şarj gerektirmeyen 32.400 heyecan verici sürekli kullanım saniyesi. Sınıfının akü şarjı başına en uzun menzili ile işe koyulun.

Sadece 0,5 saniyede işe koyulun

Yeni RX 60 ile, heyecan verici yarım saniyede işe başlama süresi. Araca yerleşmeye devam ederken forkliftiniz harekete hazırdır.

En Yüksek Seviye Kullanılabilirlik

Kuvvet kütlenin ivme ile çarpımına eşittir. Bunların üstüne bir de dayanıklılığı ekliyoruz! Sonuçta, tüm vardiya boyunca kullanamadığınız bir taşıma kuvveti neye yarar ki? RX 60’a binin ve sınıfının en uzun akü şarj kapasitesi sayesinde, sekiz saat şarj gerektirmeyen enerji seviyesi ile rahatınıza bakın. Üstelik, bu forklift “hızlı başlangıç” modunda çalışmaya başlayabilir, böylece hemen işe koyulabilirsiniz.

En iyi çalışma yeri: STILL Easy Control yerleşik bilgisayarı ile geniş kabin içi

Başlık her şeyi anlatıyor, ancak inanmak için kendiniz deneyimlemeniz gerekiyor dediğimizde bize güvenebilirsiniz. Geniş ayak alanı, mükemmel şekilde düzenlenmiş kumanda bileşenleri ve rakipsiz all-round görüşü ile, yeni RX 60 sürücü istasyonundan daha iyisi olamaz. Üstelik daha onsuz yapamayacağınız akıllı yerleşik bilgisayar STILL Easy Control özelliğinin her zaman yanınızda olacağınızdan daha söz etmedim bile.

Bir saniyeye sığan konfor →
HER zaman tam kontrol. →
En iyi iş istasyonu - şüphesiz. →

Bir saniyeye sığan konfor

İlk heyecan verici saniyenizi sayısız yükleme izleyecek. Hayal edilebilecek en inanılmaz iş istasyonunda rahatınıza bakın.

HER zaman tam kontrol.

STILL Easy Control yerleşik bilgisayarı kullanacağınız saniyeler boyunca heyecanı hissedeceksiniz. Performans kontrolleriniz sadece bir tıklama uzaklıkta ve ilgili tüm araç verileri için tek bakış yeterli, kısacası tüm kontrol sizde.

En iyi iş istasyonu - şüphesiz.

Başlık her şeyi anlatıyor, ancak inanmak için kendiniz deneyimlemeniz gerekiyor dediğimizde bize güvenebilirsiniz. Geniş ayak alanı, mükemmel şekilde düzenlenmiş kumanda bileşenleri ve rakipsiz all-round görüşü ile, yeni RX 60 sürücü istasyonundan daha iyisi olamaz. Üstelik kısa süre içinde onsuz yapamayacağınız akıllı yerleşik bilgisayar STILL Easy Control özelliğinin her zaman yanınızda olacağınızdan daha söz etmedim bile.


RX 60 2,5 – 3,5 t detaylar

"Tek Kelimeyle Verimli" : Bir ekonomik verimlilik ölçüsü olarak performans özellikleri

Simply easy

Sezgisel elleçleme:
tüm RX ürün serisinde standart, kullanımı kolay işletim konsepti

Verimlilik arttırıcı:
son derece ergonomik sürücü kabinine kolay giriş

STILL ‘Easy Control’ yerleşik bilgisayarı:
bir bakışta tüm ilgili bilgiler ve performans fonksiyonları sadece bir tık ötenizde

Ultra hızlı:
kullanımı kolay yandan akü değişimi

Simply powerful

İç lojistik güç merkezi:
sınıfının en yüksek elleçleme performansı

Performans artışı:
bir düğmeye dokunarak en yüksek performans için ‘sprint’ modu

Optimum enerji verimliliği:
Her bir akü şarjı ile son derece uzun menzil

Her zamankinden daha hızlı kaldırın ve hızlandırın:
ekstra güçlü tahrik ve kaldırma motorlarına sahip yüksek performanslı bir modeli mevcuttur

Akıllı destek:
çekiş kontrolü ve diğer yardım fonksiyonları

Her zaman hazır:
maksimum kullanılabilirlik için isteğe bağlı STILL lityum-iyon teknolojisi

Simply safe

Güvenli ve hassas elleçleme:
hidrolik hareketlerde yüksek hassasiyet ve sürüş dinamiklerinde atiklik

Güvenli giriş:

geniş tutacak, kaydırmaz kauçuk altlık ve geniş basamak

En uygun panoramik görüş:
ince asansör ve fazla geniş penceler

Sistematik güvenlik:
Günlük güvenlik incelemesine yardımcı olmak için ekranda isteğe bağlı ön vardiya kontrolü

Her uygulama için güvenlik:
Ekrandaki yön göstergesinden ‘Safety Light 4Plus’ güvenlik aydınlatmasında ve viraj alırken otomatik hız azaltma için Viraj Hız Kontrolü'ne varana kadar çok çeşitli ilave donanım seçenekleri

Simply flexible

Esnek kontrol seçenekleri:
çoklu levye, mini levye, Parmak ucu veya Joystick 4Plus

Ayarlanabilir performans dinamikleri:
sürüş ve kaldırma hızı gibi parametreler, bir düğmeye dokunarak kişisel tercihlere göre ayarlanabilir

Sizin belirtimlerinize göre uyarlanmış çalıştırma gücü:
her uygulama için çok çeşitli donanım seçenekleri

Simply connected

Optimum ağ bağlantısı:
STILL neXXt filo takibi gibi filo yönetimi yazılımları ile bütünleşme için isteğe bağlı arabirim

Kontrollü kullanım:
isteğe bağlı erişim kontrolü yanlış çalışmaya karşı korur

STILL Li-Ion Technology inside

İşletim maliyetlerini azaltmak ve araç kullanımını artırmak için mükemmel şekilde uyumlu hale getirilmiş güç sistemi.

STILL Li-İyon Teknolojisi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Uygulamalar

Eğimlerde güçlü

Ünitenizin tam güçle yukarı ve aşağı mı hareket etmesi gerekiyor? Bu RX 60 için çocuk oyuncağı! 2500 kg yük ve %10 eğimde, güçlü aracımız tek bir saatte 610 m’yi on kez kat edebilir. Üstelik, sofistike yeni asansör tasarımı sayesinde her şey görüş alanında kalır.

İç ve dış mekanlarda

İster depoda ister dışarıda olsun, bu çok yönlü araç tüm sektörlerdeki birçok farklı taşıma görevi için ideal yardımcıdır. Yüksek akü kapasitesi ve yandan akü şarjı sayesinde, RX 60 çok vardiyalı operasyonlar için idealdir.

En ince ayrıntıya kadar hassasiyet

Ürünler hassas şekilde depolanır ve bu aracın son derece hassas hidroliği sayesinde çaba göstermeye gerek olmaksızın mümkün olur. Yüksek performanslı sürümler (RX 60-25/35) ayrıca hiç olmadığı kadar hızlı yük kaldırır ve hızlanır.

Her zaman yanınızda

RX serisi hangi güçlükle karşı karşıya olursa olsun, geniş sürüm seçenekleri sayesinde size özel bir çözüm sunar. Çok sayıda ekipman seçeneği ile, tüm kullanım alanlarına uygun, her tür iş profiline özel modeli sunarız.

Sert dış kısım, konforlu çalışma kısmı

Arkanıza yaslanın ve işin başından sonuna kadar rahatınıza bakın. Çok sayıda konforlu avantaja sahip hava yaylı sürücü koltuğu gerçek bir ergonomik avantajdır. Geniş sürücü kabini birçok depolama bölmesine sahiptir. Ayrıca Easy Control fonksiyonu ile ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri tek bakışta edinirsiniz ve tüm performans işlevleri sadece bir tıklama uzağınızda olur.

En dar yerlerde bile çevik

Hiçbir yere çarpmaz, en dar yerler bile son derece düşük dönüş açısı, kompakt araç ebatları ve son derece yüksek manevra kabiliyeti sayesinde sorun oluşturmaz. Tüm bu faktörler düşük koridor genişliği sağlar

Tek ürün, birçok seçenek

Çalışma platformundan uzun çatal uçlarına, boşaltma konteynırlarına, kepçelere ve çatal ayarlayıcılarına varıncaya kadar birçok özelliği RX-60 modellerimize kolayca ekleyebilirsiniz.

Talepler için: RX 60 2,5 – 3,5 t

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Forklift testleri

bağımsız forklift testi F+H

"Performans bariyeri aşıldı"

"STILL forklift testinde gerçekten çok dikkatinizi çekecek olan bir ilke imza atıyor."

“STILL; RX60 serisindeki yüksek performanslı modeli ile elektrikli karşı ağırlıklı araç segmentinde standartları yeniden belirliyor. Uzun test geçmişimizde elektrik enerjili bir forlift hiç bu kadar üretken olmamıştı.“

"STILL güç merkezinin yeni seri yüksek performanslı modeli bir dizel karşı ağırlıklı araç seviyesindeki yük kaldırma ve sürüş performansını, içten yanmalı motorlara özgü yüksek gürültü ve egzoz emisyonlarına neden olmaksızın sunuyor, ."

"Pratik çalışma süresine bakacak olursak,. Test forkliftimiz tek bir akü şarjı ile yaklaşık 1,5 iş günü çalışabiliyor. Lityum-iyon akünün molalarda şarj edilmesi halinde, çalışma süresi teorik olarak sınırsız oluyor."

<h3><strong>bağımsız forklift testi F+H</strong> </h3> "Performans bariyeri aşıldı" <br /><br />"STILL <strong>forklift testinde gerçekten</strong> çok dikkatinizi çekecek olan bir ilke imza atıyor."<br /> <br />“STILL; RX60 serisindeki yüksek performanslı modeli ile elektrikli karşı ağırlıklı araç segmentinde standartları yeniden belirliyor. <strong>Uzun test geçmişimizde elektrik enerjili bir forlift hiç bu kadar üretken olmamıştı</strong>.“ <br /><br />"STILL güç merkezinin yeni seri yüksek performanslı modeli bir dizel karşı ağırlıklı araç seviyesindeki yük kaldırma ve sürüş performansını, içten yanmalı motorlara özgü yüksek gürültü ve egzoz emisyonlarına neden olmaksızın sunuyor, ." <br /><br />"Pratik çalışma süresine bakacak olursak,. Test forkliftimiz tek bir akü şarjı ile yaklaşık 1,5 iş günü çalışabiliyor. <strong>Lityum-iyon akünün molalarda şarj edilmesi halinde, çalışma süresi teorik olarak sınırsız oluyor</strong>."
+14% Pallet turnover
Palett turnover (8H)
363
Sprint Mode
318
Efficiency Mode
318
Test avergage
+38% Speed
Driving speed with 1700 KG Load (km/h)
22,8 km/h
Sprint Mode
19,5 km/h
Efficiency Mode
16,5 km/h
Test avergage
+36% Faster lifting
Lifting speed mit 1700 KG Load (cm/s)
64,7 cm/s
Sprint Mode
57,6 cm/s
Efficiency Mode
47,4 cm/s
Test avergage
+16% Acceleration
Sprint over 27,2 M (s)
7,0 s
Sprint Mode
8,5 s
Efficiency Mode;'8,4 s
Test avergage
+121% Availability
Operating time (h)
12,8 h
Sprint Mode
19,8 h
Efficiency Mode
8,0 h
Test avergage

Medya Merkezi

{{ filteredVideos.length }} Videolar

Modele Genel Bakış

Model
Maksimum kapasite (kg)
Maksimum kaldırma yüksekliği (mm)
Seyahat hızı (km/sa)
Akü voltajı (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-35L / Li-Ion 3.500 7.390 20 80

İndirmeler

  • Veri Sayfası RX 60 2,5 - 3,5 t PDF, 1 MB İndir
  • Kılavuz RX 60 2.5 - 3.5 t PDF, 80 MB İndir
  • Kılavuz RX 60 2.5 - 3.5 t Patlamaya karşı koruma PDF, 54 MB İndir

İndirilmek üzere sunulan belge, standart araç kullanım talimatlarının güncel sürümüdür. Belge müşteri seçeneklerinin açıklamasını içermez (Müşteri Seçeneği). Beton kamyonu için, lütfen STILL yedek parça servisinden seri numarası ve üretim yılına göre ilgili kılavuzu talep edin.


İrtibat

Formu doldurun

Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Uzman danışmanınızı arayın

Uzman danışmanınız için doğrudan iletişim hattı:

Talepler için: RX 60 2,5 – 3,5 t

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Daha fazla bilgi edinin