Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

STILL Kiralama

Forklift Kiralama - Kiralama Sorgulama

Araç Seç - Fiyatı Hesapla - Teklif İste

En yüksek üretim çıktısını, ana operasyonlarda malzeme taşımayı veya arızalı araçları değiştirmeyi kapsar: Esnek bir şekilde forklift veya depo ekipmanı kiralamak için birçok iyi sebep vardır. Avrupa çapında 70'in üzerinde farklı kategoride 33.000 araç kiralama filosu ve çok çeşitli özel ekipman ve ataşmanlarla STILL, her türlü zorluğa uygun bir çözüm sunar.

 

Bize ulaşın

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız mı var? Bizimle iletişime geçin.

İletişim

444 667 1

Taleplerinizi iletin: STILL Kiralama

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Almanya'da 37 Kiralama Şubesi

STILL Rental'ı Almanya'da 37 noktada bulabilirsiniz - her zaman yakınınızda! Lokasyonlarımız: Hamburg, Bremen, Berlin, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Krefeld, Leipzig, Frankfurt, Mannheim, Nürnberg, Stuttgart, Freiburg ve Münih. Ayrıca Rostock, Doberlug-Kirchhain, Cottbus, Kirschau, Dresden, Poelzig, Erfurt, Eichenzell, Wiesbaden, Sinzig, Saarlouis, Michelfeld, Schwerin, Neubrandenburg, Magdeburg, Genthin, Halberstadt, Zeitz, Neumuenster, Kassel, Bad O Schlema, Frankfurt ve Neu-Ulm.

Eröffnung unserer neuen Miet- und Servicezentren

STILL, esnek kiralama süreleri için kiralık araçlar sunar. Günler, haftalar veya aylar için, kısa sürede veya uzun vadeli planlamayla: STILL Rental'a güvenebilirsiniz. Bu, özellikle yüksek kapasiteli zamanlarda veya makinelerinizden birinin arızalanması durumunda her zaman ideal olarak hazır olduğunuz anlamına gelir.

Tam Servis!

At STILL Rental, we are very proud of our Service qualities which guarantees you the functionality of your rental truck. All costs for maintenance and service are included in the rental fee. Furthermore, we offer our customers the possibility of covering their machinery brakeage risk with STILL Rental Plus.

Mükemmel kullanılabilirlik – Almanya'da 8.000'den fazla araç

Almanya'da STILL size 60 farklı araç modelinden oluşan geniş bir seçim imkanı sunar. 8.000'den fazla kiralık ekipman sizin için hazırdır! Her görev için doğru ekipmanı sunabileceğimizi iddia ediyoruz.

Çatal ayar cihazları, özel çatallar, balya ruloları/ruloları veya çift palet kelepçeleri gibi özel aksesuarlar ve aksesuar ekipmanları bile kiralama yelpazemize dahildir. Hepsi bir arada - STILL Kiralama!