Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

STILL Kiralama

Forklift Kiralama

Araç Seç - Fiyat Hesapla - Teklif İste

En yüksek üretim çıktısını, ana operasyonlarda malzeme taşımayı veya arızalı araçları değiştirmeyi kapsar: Esnek bir şekilde forklift veya depo ekipmanı kiralamak için birçok iyi sebep vardır. Avrupa çapında 70'in üzerinde farklı kategoride 33.000 araç kiralama filosu ve çok çeşitli özel ekipman ve ataşmanlarla STILL, her türlü zorluğa uygun bir çözüm sunar.

 

İrtibat

Daha fazla bilgi için lütfen danışmanlarımızla irtibat kurun.

444 667 1

Talepler için: Kiralık Forkliftler

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Almanya'da 37 Kiralama Şubesi

Almanya'da 37 farklı yerde STILL Rental Şubesi bulabilirsiniz - her zaman yakında! Bulunduğumuz yerler: Hamburg, Bremen, Berlin, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Krefeld, Leipzig, Frankfurt, Mannheim, Nurnberg, Stuttgart, Freiburg ve Münih. Ayrıca Rostock, Doberlug-Kirchhain, Cottbus, Kirschau, Dresden, Poelzig, Erfurt, Eichenzell, Wiesbaden, Sinzig, Saarlouis, Michelfeld, Schwerin, Neubrandenburg, Magdeburg, Genthin, Halberstadt, Zeitz, Neumuenster, Kassel, Bad Schlema, Frankfurt/Oder ve Neu-Ulm.

Eröffnung unserer neuen Miet- und Servicezentren

Maksimum Esneklik!

STILL esnek kiralama süreleriyle kiralık araçlar sunar. Birkaç gün, hafta veya ay için, kısa süreli veya uzun süreli planlama ile: STILL Rental hizmetlerimize güvenebilirsiniz. Bunun anlamı, özellikle yüksek kapasiteye ihtiyaç duyduğunuzda veya makinelerinizden birinin arızalanması halinde her zaman ideal ölçüde hazır olursunuz. 

Tam Servis!

STILL Rental hizmetleri olarak, kiralık aracınızın işlevselliğini garanti eden Hizmet kalitemiz ile fazlasıyla gurur duyuyoruz. Tüm bakım ve hizmet maliyetleri kiralama ücretine dahildir. Ayrıca, STILL Rental Plus ile müşterilerimize makine hasarlarını karşılama imkanı sunuyoruz.

At STILL Rental, we are very proud of our Service qualities which guarantees you the functionality of your rental truck. All costs for maintenance and service are included in the rental fee. Furthermore, we offer our customers the possibility of covering their machinery brakeage risk with STILL Rental Plus.

Olağanüstü elverişlilik – Almanya'da 7.400’ün üzerinde araç

Almanya'da, STILL 60 farklı araç türüyle son derece kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor. 7.400’ün üzerinde kiralık ekipman sizin için sunuluyor! Her tür iş için uygun ekipmanı sunabileceğimizi iddia ediyoruz. Kiralık ürün gamımızda özel aksesuarlar ve çatal ayar cihazları, özel çatallar, balya ruloları/rulo kıskaçları veya çift palet kıskaçları da dahildir. Hepsi bir arada - STILL Rental!