Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Hafif hizmet uygulamalarına yönelik forkliftler ve depo teknolojisi

STILL'in Classic Line

Deponuzda hafif istifleme ve taşıma görevleri mi var? İşi kolayca yapacak bir yardımcı mı arıyorsunuz? STILL'in Klasik Serisi’ne hoş geldiniz. Burada istediğiniz forkliftleri ve depo teknolojisini bulacaksınız: dayanıklı, güvenilir ve harekete hazır. Her Klasik Seri ürünü %100 STILL'dir: tasarım açısından ergonomik, kullanımı kolay ve güvenlidir - ancak ihtiyaç duymadığınız ekstra özellikler barındırmaz. Bu şekilde size alışkın olduğunuz STILL kalitesini ve hizmetini içeren makulün ötesinde bir fiyat sunabiliriz. Ve en önemlisi: Bu modeller için çok fazla beklemeniz gerekmiyor. Kısa sürede temin edilebilirler. Akıllıca!

Hedefe gidin.

İşiniz bazen yeterince karmaşık olabilir; depoda her şeyin basit ve sade olmasını istersiniz. Klasik Serisi tam olarak bu amaçla tasarlandı. STILL kalitesiyle ve standartlaştırılmış özelliklerle donatılmış bu modeller işlerini güvenilir bir şekilde yapar. Kullanımları sezgisel ve bakımları kolaydır. Arada bir yapılan veya tek vardiyalı çalışma için idealdir.

Beklemeyin. Hemen başlayın!

Vakit nakittir. Classic Line ile kısa teslimat sürelerinin paha biçilemez avantajından yararlanabilirsiniz: Genellikle yeni forkliftiniz veya depo ekipmanlarınız çok hızlı bir şekilde size ulaştırılır ve hemen işe başlarsınız. Diğer bir avantaj ise daha az karmaşık olmasıdır: Kısa bir eğitim almanız yeterlidir; artık başlamaya hazırsınız.

Kaliteden ödün vermeden hizmet.

Classic Line ürünlerinin sundukları hizmet kapsamlı ancak kullanımları basit ve sadedir. Servis teknisyenine, yedek parçaya veya güzel bir tavsiyeye ihtiyaç duyduğunuzda: Kapsamlı STILL servis ağı her zaman hizmetinizdedir ve yakınınızda daima bir teknisyen bulunur. Teknisyenler iç lojistiğinizin tüm yönleriyle ilgili olarak size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaklar ve satın alım sonrasında her zaman yanınızda olacaklardır.


İndirme

  • Independent forklift test F+H PDF, 1 MB İndir
  • Broşür Classic Line PDF, 5 MB İndir

Bize ulaşın

Formu doldurun

En kısa sürede size geri döneceğiz.

Bir danışmanı arayın

Uzmanlarımıza doğrudan ulaşabileceğiniz yol

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.