Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

iGo neo

Otonom araçlar kullanıyoruz

Düşük seviyeli otonom sipariş toplayıcı, operatörlerin iş miktarını azaltır

Forklift, operatörünü takip eder ve her zaman en uygun toplama konumunda durur.

Malların toplanması, iç lojistikte çeşitli ve zorlu bir iştir. Özellikle toplama alanlarındaki yüksek yolcu trafiğinin yanı sıra çok uzun ulaşım yolları çalışanlar için büyük zorluklar oluşturmaktadır.

OPX iGo neo, bireysel toplama süreçlerine mükemmel şekilde entegre edilebilir. Toplama çalışanının artık daha önce mümkün olmayan bir şekilde sezgisel olarak çalışmasına yardımcı olan bir aracı var. Artan toplama performansı ve maksimum ergonomi, kazandıran bir kombinasyon oluşturur - ve uygulamada bu iki konu arasındaki denge son derece önemlidir.

iGo neo teknolojisi ile STILL, seri üretim alanında başarılı olan ilk şirkettir. - üretilen araçları operatörünüz için otonom yardımcılara dönüştürün. Bu, OPX iGo neo gibi bir sipariş toplayıcının, operatörünü yolun her adımında takip etmesine olanak tanır. Forklift her zaman tam olarak en uygun toplama konumunda durur ve eldeki görev için seyahat yolunu ve hızı sezgisel olarak ayarlamak için yapay zeka kullanır.

 • Üretken. Forklift operatörünü takip eder ve her zaman en uygun toplama konumunda durur. Yapay zeka, eldeki görev için seyahat yolunu ve hızı sezgisel olarak ayarlar.

 • Daha az iş. Yorucu ve zaman alan montaj ve demontaj durumlarında %75 azalma ve yürüme mesafelerinde önemli azalma.

 • Güvenli. Çok aşamalı bir güvenlik konsepti insanları, depo ekipmanlarını ve malları korur. Özel sensörler, depodaki tüm dinamik ve statik nesneleri fark eder.

 • Güvenilir. Araç, bireysel operatörü her zaman tanımlamak ve Z-toplama modeli kullanıldığında bile onları takip etmek için Hibrit Takip Sistemini kullanır.

 • Verimli . iGo neo, geleneksel sipariş toplamaya kıyasla üretkenliği önemli ölçüde artırır.
 

iGo neo çözümünüz hakkında size tavsiyelerde bulunabiliriz

Uzmanlarımız portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır

Talepler için: iGo neo

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

iGo neo ürünleri

Otonom operatör yardımcısı

OPX 20/25 iGo neo

OPX 20/25 iGo neo

Çok yönlü yetenek

 • 2.000 kg veya sırasıyla 2.500 kg yük kapasitesi sayesinde yüksek taşıma performansı ve iki paletin hızlı taşınması
 • Perakende, otomotiv veya gıda endüstrisi için ideal
OPX-L 12 iGo neo

OPX-L 12 iGo neo

Çeviklik

 • Tek palet üzerindeki ağır yükler için 1.200 kg'lık yüksek yük kapasitesi
 • Kompakt araç boyutları sayesinde en dar çalışma koridorları için uygundur
 • Direk sayesinde mallar 786 mm'ye kadar optimum çalışma yüksekliğine kaldırılabilir
OPX-L 20 iGo neo

OPX-L 20 iGo neo

Esneklik

 • İki Euro palet üzerinde sipariş toplama
 • 2.000 kg'lık yük kapasitesi yüksek taşıma performansı sağlar
 • Değişken çalışma yüksekliği sayesinde paletin 891 mm'ye kadar arkadan dostça toplanması
OPX-L 20 S iGo neo

OPX-L 20 S iGo neo

Ergonomiklik

 • Makaslı kaldırma kolları, 2.000 kg'a kadar yükle aynı anda iki Euro paletin arkadan dostça toplanmasına olanak tanır
 • Uzun çatallar, uzun malların taşınması için mükemmeldir
 • Maksimum standart yük koruma koruması sayesinde operatör güvenliği

Uygulamalar

Üretken: Araç, operatörünü takip eder ve her zaman en uygun toplama konumunda durur. Yapay zeka, eldeki görev için seyahat yolunu ve hızı sezgisel olarak ayarlar.

Engellerin hassas şekilde ele alınması: OPX iGo neo duruma göre hareket eder. Forkliftler ya bir engelin etrafından otonom olarak hareket edecek ya da - yolu tamamen kapatıyorsa - araç duracaktır. Trafik sıkışıklığında, iGo neo konvoy çalışma moduna girecek ve öndeki sipariş toplayıcıyı takip edecektir.

Hareket izleme sensörleri sayesinde son derece yüksek güvenlik seviyeleri: Otonom forklift, operatör, diğer insanlar ve engelleri ayırt edebilir.

Güvenlik konsepti: Çok aşamalı bir güvenlik konsepti insanları, depo ekipmanını ve malları korur. Özel sensörler, depodaki tüm dinamik ve statik nesneleri algılar.

İşlem güvenilirliği – boş raflar veya kavşaklar için bile: OPX iGo neo boş rafları algılar ve onları geçer. Kavşaklar da onlara varmadan çok önce algılanır ve forklift, yalnızca sürücü yolun açık olduğunu kontrol edip yolculuğu onayladıktan sonra otonom olarak üzerlerinden geçer.

Hibrit Takip Sistemi: Araç, bireysel operatörü her zaman tanımlamak ve bir Z-toplama modeli kullanıldığında bile onları takip etmek için Hibrit Takip Sistemini kullanır.

Yüksek performanslı sipariş toplama: operatör, cihazın birinci veya ikinci palet konumuna hareket edip etmediğini belirleyebilir. İkisi arasında bir pozisyon seçmek de mümkündür.

Bireysel toplama tercihlerinin dikkate alınması: OPX iGo neo'yu istediğiniz yere park etmeniz yeterlidir. Forklift, operatör tarafından belirtildiği şekilde raftan tam uzaklıkta otonom olarak duracaktır. 500 mm'lik güvenli bir mesafe korunmazsa, yeniden başlatıldığında araç bunu düzenler.

Hız çevreye göre ayarlanır: Önde daha yavaş bir forklift hareket ediyorsa veya bir kuyruk oluşuyorsa, OPX iGo neo hızını duruma göre akıllıca ayarlar. Toplayıcı ilerlemeyi seçerse, kuyruk temizlendikten sonra araç otonom çalışmaya devam eder.

LED sinyali: LED sinyali, forkliftin otonom veya manuel çalışma modunda olup olmadığını gösterir.

Kişiselleştirilmiş sipariş toplama: Forklift, operatörün tercihlerine göre uyarlanabilir. Optik bir sinyal, forkliftin rafın soluna mı, sağına mı yoksa ortasına mı yönlendirildiğini gösterir.

Tam koruma: Kişisel güvenlik sistemi, forkliftin ön kısmında kapsüllenmiştir ve kalıcı forklift kullanılabilirliği sağlar.

Güvenliği yeni bir boyuta taşıyor: OPX iGo neo'daki isteğe bağlı 3D ön kamera, aracın tüm yüksekliği boyunca engelleri algılar.

Her şey kontrol altında: uzaktan kumanda, tüm önemli araç işlevlerinin operatörün mevcut konumundan kontrol edilmesini sağlar.

Sezgisel kullanım: Uzaktan kumandaya alternatif olarak, en önemli işlevler aracın yan tarafındaki tuş takımları aracılığıyla kontrol edilebilir.


Medya merkezi

{{ filteredVideos.length }} Videolar

Müşteri referansları

 

"OPX iGo neo, en büyük Metro Logistics GmbH alanımızda son derece verimli bir şekilde kullanılabilir, çünkü 100 metreyi aşan çok uzun sipariş toplama koridorlarımız var ve siparişleri yüzde 100 manuel olarak alıyoruz. İlk testte zaten yüzde 10 ila 15 performans artışı ölçtük ve daha az trafik darboğazının ortaya çıktığı diğer alanlarda daha da yüksek artışlar elde edebileceğimizden eminiz."

Peter Kaleck, Marl'daki Metro Logistics GmbH Operasyon Müdürü


İndirilenler

 • Broşürü Gelişmiş Uygulamalar PDF, 5 MB İndir
 • Broşür Otomasyonu PDF, 4 MB İndir
 • OPX iGo neo Bilgi Formu (İngilizce) PDF, 14 MB İndir
 

Takipte kalın

Uzmanlarımız portföyümüzle ilgili sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırdır

Formu doldurun

Talebinize mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz.

Bir danışmanı arayın

Danışmanlarımıza doğrudanulaşabileceğiniz numaramız.

Talepler için: iGo neo

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.