Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Blue-Q = IQ


Ekonomi ve ekoloji için akıllı otomatik pilot.

Yenilikçi ve verimli fikirleri istikrarlı bir şekilde ileriye taşıyoruz. Bunlardan biri Blue-Q: ekonomi ve ekoloji için akıllı otopilot. Bir düğmeye basmak, araçtaki verimlilik modunu etkinleştirir ve iş süreci için vazgeçilmez olduğu yerlerde enerji tasarrufu sağlar. Sürücünün akıllı karakteristik optimizasyonu, çalışma sürecinden ödün vermeden enerjinin azaltılmasını sağlar.

  • Enerji tüketimi %20'ye varan oranda azalır
  • Beş yılda üç vardiyada çalışan 1,6 tonluk bir elektrikli araç için bu, yaklaşık 2.500 Euro tasarruf
  • CO2 emisyonu büyük ölçüde azaldı
  • Blue-Q akıllıca kullanılmadığında elektrikli bileşenleri kapatır

Blue-Q nasıl çalışır?

Araçta bir (mavi) düğmeye basmak Blue-Q verimlilik modunu etkinleştirir. Motor özelliklerinin akıllı bir şekilde ayarlanması, devam eden çalışma için gerekli olmayanlar üzerinden enerji tasarrufu sağlar.

Blue-Q'nun faydası nedir?

Uygulamanın özelliklerine ve aracın donanımına bağlı olarak %10 ila %20 enerji tasarrufu sağlanabilir. Üç vardiyada 1,6 tonluk yük kapasitesine sahip bir elektrikli araç için bu, 5 yıllık bir süre içinde yaklaşık 2.500 € tasarruf anlamına gelir. Daha az aşınma, akünün daha uzun hizmet ömrü ve akü şarjı başına daha uzun çalışma süreleri nedeniyle daha fazla maliyet düşüşü buna dahil değildir. Bu ayrıca elektrik enerjisinin üretimi sırasında oluşan CO2 emisyonunu azaltır, çünkü daha az enerji gerekiyorsa daha az ihtiyaç üretilir. Ancak Blue-Q sadece sürüş özelliklerini etkilemekle kalmıyor, aynı zamanda elektrik tüketicilerini akıllı bir şekilde açıp kapatıyor. Ekipmana ve uygulamaya bağlı olarak, bu elektrik tüketicileri tek başına (elektrikli) araç tarafından kullanılan enerjinin %35'ine kadarını tüketebilir.

Wie funktioniert Blue-Q
Was ist der Nutzen von Blue-Q?

Blue-QSTILL Ürünler

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

444 667 1

Talepler için: Blue-Q

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. Size en kısa süre içerisinde döneceğiz.

Hitap*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.