Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Ödülleri

IFOY Ödülleri

Kazananımız

Zorlu uygulamalar için çok yönlü kompakt araç

"Depo Alçak Forklift" kategorisinde STILL IFOY 2023 kazananımız: EXH 14-20 Plus. Bu el tipi transpalet, malların yatay taşınması, son teslimat etabı, rampalarla yükleme/boşaltma ve basit sipariş toplama işlemleri gibi her tür lojistik zorluğun üstesinden gelmek için tasarlanmış, zorlu uygulamaları yönelik çok yönlü bir kompakt araçtır. İki farklı versiyon hâlinde sunulan entegre bir ekranla donatılmış benzersiz bir dümen kafasına sahiptir. Bu dümen kafasının özel tasarımı, tüm operatörler için sezgisel ve ergonomik bir kullanım sağlar.

IFOY Winner 2023

Merak mı ediyorsunuz?

Kazananımızla tanışın

EXH

Zorlu uygulamalara yönelik çok yönlü kompakt bir araç

EXH 14-20 Plus serisi el tipi transpaletler, zorlu uygulamaların üstesinden gelmek ve tüm lojistik zorlukları aşmak için özel tasarlanmıştır.


İnceleme: IFOY 2022 Ödülü Adaylarımız


İnceleme: IFOY 2021 Ödülü

"Entegre Depo Çözümü" kategorisinde 2021 STILL IFOY yarışması kazananımız, etkili depolamanın neyle ilgili olduğunu gösteriyor: Danimarka'nın Tinglev şehrinde bulunan Danfoss Power Electronics A/S'nin yeni üretim deposu için STILL, üç otomatik seri forkliftten (MX-X ve EXV), makine öğrenimi prensibini kullanan ve sistemi bulut aracılığıyla optimize eden ve müşteriye işlemle ilgili önerileri sunan iGo içgörüleri adı verilen akıllı bir aracın yanı sıra bileşenleri birbirleriyle telsizle iletişim kuran ve yoldan geçenleri yaklaşan araçlardan koruyan ELOshield güvenlik sisteminden oluşan mükemmel şekilde koordine edilmiş bir çözüm sağladı.

 

Ödüllü, talebe göre otomasyon - IFOY 2021 kazananı

Danfoss yapay zeka destekli otomatik depoda daha fazla verimlilik: Danimarka'nın Tinglev kentindeki Danfoss Power Electronics A/S'nin yeni üretim deposu, talebe göre proje otomasyonu ve yapay zeka destekli akıllı araçlarıyla hem müşteriyi hem de IFOY jürisini ikna etmeyi başardı.

Danfoss Projesi - IFOY Yenilik Kontrolü

Marktrelevanz ++
Kundennutzen ++
Neuheits- / Innovationsgrad +
Funktionalität / Art der Umsetzung ++

İnceleme: IFOY 2020 Ödülü

2020 galası: Bu yıl, IFOY (Yılın Uluslararası İç Lojistik ve Forklifti) Ödülü kazananları korona krizi nedeniyle ilk kez internet üzerinden video yayını aracılığıyla duyuruldu.

"3,5 tona kadar Karşı Ağırlıklı Araç" kategorisinde ödülü yine biz kazandık. Hamburg merkezli iç lojistik şirketi bu yılki yarışmaya yeni RX 60-25/35 elektrikli forkliftleri ile katılmıştı.

RX 60-25/35

Başka hiçbir forklift ile birkaç saniyede daha fazla mal taşıyamazsınız. Yeni RX 60-25/35, sınıfının en güçlü forkliftidir. Yüksek, geniş veya her ikisi - hızlandırıcımız sayesinde, taşınan her palette zamandan tasarruf edersiniz. Mükemmel kontrol edilebilir performansı sayesinde malları en kısa sürede olması gereken yere ulaştırırsınız. Dökmek yerine korumanız gereken uygulamalar için geliştirilmiş ve üretilmiştir.


İnceleme: IFOY 2019 Ödülü

Geçen yıl STILL LTX 50 modeliyle "AGV & İç Lojistik Robotu" kategorisinde büyük ödülü kazandı ve böylece IFOY ödülünün ilk kez verildiği 2013 yılından bu yana altıncı kez bu ödülü kazanmış oldu.

 

LTX 50 ile çeki treni çözümü

LTX 50 ile donatılmış otomatik LiftRunner'daki başlıca yenilik, farklı konteyner boyutları için otomatik sürüş ile otomatik yük taşımanın birleştirilmesidir. Şimdiye kadar otomatik sürüş veya otomatik yük taşıma mümkündü fakat bu ikisinin kombinasyonu mümkün değildi. LTX 50 elektrikli çekici ayrıca toplam ağırlığı 5,000 kilograma kadar olan treylerleri üretim tesislerinde hiçbir iz bırakmadan.


IFOY Ödülleri 2018 kazananı:

RX 20

STILL RX 20 her şeyin daha fazlasını sunar: daha fazla güç, daha fazla dinamizm ve daha fazla kullanılabilirlik. STILL’in en çok satan elektrikli forklift aracının en yeni nesli STILL'in bugüne kadar geliştirdiği en iyi RX 20’dir. Özellikle iki veya üç vardiya çalışılması gereken küçük çalışma koridorlarının söz konusu olduğu durumlarda güçlü yanlarını en etkin şekilde ortaya koyar.

IFOY 2018 Ödülü Öne Çıkanları


IFOY Ödülleri 2017 kazananı:


IFOY 2015 Ödülleri kazananı:


IFOY Ödülleri 2014 kazananı:

iGo Easy

"Otomatik Yönlendirmeli Araçlar" kategorisinde 2014 IFOY Ödülünü iGoEasy modelimiz kazandı. iPad ile sürücüsüz yaya transpaletinin bu yeni kombinasyonu, otomasyon çözümlerinin sunduğu avantajları, mal taşımacılığını manuel yönlendirilen bir istif aracıyla gerçekleştirmenin daha mantıklı olduğu yerlere de taşır.


IFOY Ödülleri 2013 kazananı:

RX 70 Hibrit

"Karşı Ağırlıklı Araç" kategorisinde 2013 IFOY Ödülü RX 70 Hibrit modeline gitti. Böylece, dünyanın seri üretilen ilk hibrit forklifti sektörde çıtayı bir kademe daha yükseltti.
RX 70 Hibrit modelinin seçilmesinde belirleyici kriter ise daha yüksek inovasyon seviyesi oldu. Enerji geri kazanımı ve elektrik enerjisi aktarımına sahip ilk dizel forklift olan bu model hem forklift geliştirmede yeni standartlar belirledi hem de ekoloji ile ekonomi arasındaki dengeyi yeni bir boyuta taşıdı.