Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

STILL Web Semineri

Otomatikleştirilmiş süreçler sayesinde lojistiği sistematik olarak optimize etme

KONU

Şimdi değilse ne zaman?!
Otomatikleştirilmiş süreçler sayesinde lojistiği sistematik olarak optimize etme

TARİH

16 Şubat 2021
12 - 13'da
18 - 19'da

Gelecekte nasıl başarılı ve rekabetçi kalacağım? Daha karmaşık ekonomik gereksinimler ve maliyet baskısı ve küresel rekabet arttıkça, daha fazla kurumsal stratejinin optimize edilmiş lojistik süreçlerine odaklanması gerekecektir. Gelecekte lojistik dijital, bağlantılı ve en önemlisi: otomatik. Sizi geleceğe götürecek yollara yerleştirmenin şimdi tam zamanı.

Bu web semineri, girişimcilere ve lojistik yöneticilerine otomasyonun lojistik için sağladığı olanaklara kapsamlı bir genel bakış sağlayacaktır.

  • Endüstri 4.0 ormanında yapılandırılmış bir gezinti 
  • Otomatik serili araçlarla (AGV'ler - Otomatikleştirilerek Yönlenen Araçlar) süreç otomasyonu hakkındaki tüm sorulara kapsamlı yanıtlar
  • Deneyimli iç lojistik danışmanları ve otomasyon uzmanlarının yüksek mesleki yeterliliği
  • Pratik, anlaşılır ve şeffaf bilgilerimizden Yararlanın
 

Web semineri kaydı

"Otomatikleştirilmiş süreçler sayesinde lojistiği sistematik olarak optimize etme" web seminerine katılmak istiyorum. (*zorunlu alanlar)

Web seminerinin kaydını daha sonraki bir tarihte tüm katılımcıların kullanımına sunacağız.

Verileriniz gizli tutulacak, üçüncü şahıslara aktarılmayacak ve yalnızca STILL haber bülteni ve web semineri hakkında bilgi göndermek için kullanılacaktır.

IOT ormanını keşfetmek

Şirketim için doğru otomasyon seviyesi nedir? Otomatik çözümler altyapıma nasıl uyar? Ve bu süreçte bana eşlik edecek en iyi ortağı nerede bulabilirim? STILL, sormanız gerektiğini bile bilmediğiniz tüm sorularınızı yanıtlayacak.

İyi planlanmış otomasyon için bir temel olarak yetkin danışmanlık

Uzmanlarımız sizinle birlikte, deponuzun ve üretim lojistiğinizin otomasyon potansiyelini analiz etmekten, otomasyon konseptinizin teknik temelini belirlemeye kadar atmanız gereken tüm planlama adımlarında size rehberlik edecek. İletişimimiz açık, kapsamlı ve şeffaftır. Planlarımız hedef odaklı, kaynak temelli ve sürdürülebilirdir.

Otomatik serili araçlarla (AGV'ler - Otomatikleştirilerek Yönlenen Araçlar) birçok olasılığa kapsamlı bir genel bakış ve süreç otomasyonu alanına kapsamlı bir başlangıç ile başlayın.


İletişim Formu

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.