Konumunuzla ilgili içeriği görmek için farklı bir dil seçin:

Dijital Ürün Lansmanı

STILL Elektrikli Forklift RX 60 Ürün Lansmanı

13. Ekim 2020

STILL RX 60-35/50 prömiyeri -

İç lojistiğin emisyonsuz olarak yapılmasında önemli bir parça olan elektrikli araçlar

Artan enerji maliyetleri ve CO2 azaltımı bağlamında, akıllı enerji yönetimi, başarılı lojistik stratejilerinin odağına giderek daha fazla giriyor. Bu dijital etkinlik, özel bir örnek olarak yeni STILL RX 60-35/50 elektrikli aracı ile, emisyonsuz iç lojistik ve akıllı enerji yönetiminin 3,5 ila 5 ton arası yükleri elleçleyen nakliye görevleri için nasıl uygulanabileceğini gösterecek.

Ajanda

13. Ekim 2020 - 10:00 – 11:00 (CEST) & 16:00 - 17:00 (CEST)

  • Hoşgeldiniz
  • Ana konu: Akıllı enerji yönetimiyle iç lojistiği verimli hale getirmek
  • Ana konu: CO2'siz iç lojistiğe uygun bileşen, yüksek performanslı elektrikli forkliftler
  • Soru&Cevap

Yararlanın

  • İç lojistik sistemlerde enerji yönetimi konusunun kapsamlı bir anlatımı
  • Yeni RX 60-35/50 elektrikli forkliftin galası
  • Yetkin uzmanların olağanüstü deneyimleri

Akıllı enerji yönetimiyle iç lojistik sürecini verimli hale getirmek

Enerji! Endüstri, üretim ve perakende için vazgeçilmez ve eşit derecede pahalı bir kaynak. Her iç lojistik taşıma işi sırasıyla, büyük ölçüde kullanılabilirlik, verimlilik, ekolojik ayak izi ve işleme performansı ve karlılığı sağlamak için gereken enerjinin maliyeti ile belirlenir.

Zararlı CO2 emisyonlarını önleme gereksinimlerine paralel olarak sürekli artan elektrik maliyetleri, her şirketi enerji kullanımını ve tüketimini azami özenle organize etmeye ve planlamaya zorlar.

Akıllı enerji yönetimi bu nedenle ekonomik olarak başarılı lojistik stratejileri için belirleyici bir faktör haline geliyor. Bundan daha başka hususlar içerisinde dijital kontrol sistemlerine ve hizmetlerine entegrasyon gelmektedir.

Enerji uzmanlarımız, enerjiyi başarılı bir şekilde yönetmek ve sorularınızı yanıtlamak için size bir dizi seçenek gösterecek. Açık, şeffaf ve kapsamlı.

CO2'siz iç lojistiğe uygun bileşen, yüksek performanslı elektrikli forkliftler

Yeni STILL RX 60-35/50 elektrikli forkliftin bu örneğiyle, 3,5 ila 5 ton arası yükleri elleçleyen nakliye görevlerinde emisyonsuz iç lojistik ve akıllı enerji yönetimini nasıl uygulayacağınızı öğrenin. Yeni RX 60-35/50'nin egzoz gazı üretmek dışında neden her şeyi yapabildiğini öğrenin! Elleçleme performansı, ergonomi, güvenlik veya kullanılabilirliği yönetin - RX 60-35/50, müşterilerimize gereksinimlerini her açıdan karşılayacak performansı sunar ve onları optimum şekilde ayarlar.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız mı var? Bizimle iletişime geçin.

Uygunluk bildirimi: Uyum, STILL için önemli bir husustur. Sizin açınızdan herhangi bir kısıtlama varsa, lütfen bize bildirin.

İletişim

444 667 1

Taleplerinizi iletin: STILL RX 60-35/50

Lütfen aşağıdaki formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.

Hitap*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.