Filo Veri Hizmetleri

Araçlarımız bizimle iletişim kurar.

STILL, şeffaflık, esneklik ve bireyselleşmede bir adım daha ileriye gitmek için Filo Veri Hizmetlerini kullanmaktadır. Filo Veri Hizmetleri, akıllı toplama, analiz ve çevrimiçi araç ve operatör bulunabilirliğinden oluşur. STILL, FleetManager ve STILLReport olmak üzere iki ayrı ürünle başlamış olsa da Filo Veri Hizmetleri, STILL’in en iyi yazılım çözümlerinin birleşimidir. Tüm bu ürünlerin ortak özelliklerinden biri, internet tabanlı olmaları ve hepsinin tek bir zahmetsiz ve kullanımı kolay arayüze sahip olmalarıdır. Müşteri, araç verilerine internet üzerinden erişir ve böylece en güncel bilgileri hızlı bir şekilde alır. FleetManager 4.x ve STILLReport yazılım ürünleri, Filo Veri Hizmetlerinin parçasıdır.

FleetManager 4.x

FleetManager 4.x, STILL müşterilerine kontrollü araç kullanımı, operatör yönetimi ve geliştirmesi ve bakım yönetimi sunar.
Endüstriyel araçların kullanımını kontrol etmek için, müşteri kimin hangi araçları çalıştırma yetkisine sahip olacağını önceden belirleyebilir.

daha fazla

STILLReport

Forklift havuzu oluşturulması, analizi ve optimizasyonu – işte STILLReport’un yaptığı iş bu. Bu internet tabanlı STILL yazılımı, müşterinin tüm filoya hızlıca ve kolayca göz atabilmesini sağlar. STILLReport, üç aşamaya ayrılmıştır: Düzenleme, Analiz ve Optimizasyon.

daha fazla

Bu iki ürün, sadece başlangıç. Bu temel üzerinde üretilmekte olup ilerleyen zamanlarda hizmete sunulacak başka Filo Veri Hizmetleri ürünleri de bulunmaktadır. Yazılım ürünleri ve araç ile “iletişim” alanı, müşterilerimiz için gittikçe daha önemli hale gelecek bir alan ve STILL daima ileriye bakmaya ve geleceği planlamaya devam ediyor.