STILL marka örneği

Müşterilerimiz için buradayız. Sizin memnuniyetiniz bizim faaliyetlerimizi yönlendirir.

Bizim görevimiz, müşterilerimizin başarısını aktif olarak etkilemektir. Müşterilerimizin güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek bizi teşvik etmektedir.
Taleplere tam olarak uyan çözümlerle müşterilerimizin güvenini her gün yeniden kazanıyoruz. Başarımızı sadece müşterilerimizin memnuniyetiyle kalıcı hale getirebiliriz.

Müşterilerimiz için kusursuz çözümler sunuyor ve Intralojistik sistemleri rekabet avantajları için kullanıyoruz.

Yeterlilik ve yenilik gücüyle müşterilerimizin performansını arttırıyoruz. Sektörde liderlik için çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yapıyoruz. Dijitalleşme ve otomasyon gibi yenilikçi alanlarda cesurca yol alıyoruz. Bu sayede geleceğin sorularına cevap buluyoruz. Kalite ve kalıcılığa önem veriyoruz. Ergonomi, konfor, kullanıcı ve çevre dostluğuna yönelik yüksek talepler, çözümlerimizi eşsiz hale getirmektedir.

Biz sorumluluk üstleniyoruz. Gücümüz ortak çalışmakdır.

Şirket hedeflerimiz için her bir çalışan sorumluluk üstlenir. Bu noktada bağımsız ve sorumluluk üstlenen çalışmaları destekliyor ve mümkün kılıyoruz. Uyumlu birlikteliğimiz, yüksek performansa yönelik ortak çalışmamızı şekillendirmektedir. Daima gelişmek için, açık ve yapıcı görüşler bildiriyor ve bekliyoruz. Çalışanlarımızın farklılıklarını ve potansiyellerini destekliyor ve iş hayatıyla özel hayatın uyum içinde olmasına dikkat ediyoruz.

Doğaya karşı dikkatli davranıyoruz ve kalıcı faaliyetlerde bulunuyoruz.

Kusursuz bir doğayı devam ettirmek varoluşumuzun temelidir. Doğal kaynakları sorumluluk bilinciyle kullanıyoruz. Yeni ürünler geliştirirken, doğaya etkilerini önceden dikkate alıyoruz.
Geri dönüştürülebilir malzemeler ve koruyucu üretim yöntemleri kullanıyoruz. Çalışma alanlarımızı doğaya uygun düzenliyoruz. Tedarikçi ve ortak çalışma yaptığımız partnerlerimizin de doğaya uygun hareket etmelerini sağlıyoruz.

Güveniliriz ve nerede olursak olalım kurallara uygun hareket ediyoruz ve ek olarak toplumsal ile kültürel çeşitliliğe saygı duyuyoruz.

Uluslararası alanda faaliyette olan bir şirket olarak çeşitli ülkelerde çalışıyoruz.
Yasal düzenlemelere ve şirket içi yönetmeliklere uyuyoruz. Böylelikle toplumların gelişmesine kalıcı bir katkı sağlıyoruz.

Bizimle ilişkisi olan herkesin bundan yararlanmasını isteriz.

Başkalarıyla olan ilişkilerimizde, kendine güvenen ortaklar olarak hareket ederiz. Güçlü yönlerimizi ve yeterliliklerimizi yapıcı, işbirlikçi ve çözüme yönelik şekilde kullanıyoruz.

 

STILL - The Brand

Do you want to learn more about our philosophy and our brand? Than take a look into our Book "STILL - The Brand":

"STILL - The Brand (ePaper)