Felsefe

Yol gösterici prensipler, düşünme ve hareket etme şeklimizi belirler.

Başarılı bir iş, günlük işbirliği ve müşteriler, fikirler ve kaynaklarla özenli bir şekilde iştigal etmenin temeli olarak, STILL çalışanları aşağıda listelendiği üzere altı ilke belirlemişlerdir.

Müşterimizin hizmetindeyiz. Düşünme ve hareket etme şeklimizi belirleyen onlardır.

Bizim için, müşteriler güvenilir birer ortaktır. Görevimizin, müşterilerimizin başarısında yapıcı bir şekilde işbirliği sağladığını düşünüyoruz. Uzun vadeli başarımızı garantileyebilmenin tek yolu budur, müşteri memnuniyeti, her zaman çalışma pratiğimizin odak noktasıdır.

Bu nedenle, müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri, işimiz için yol gösterici ilkedir. Bunlar, her çalışan için hem bir görev hem de bir teşviktir. Müşterilerimizin güvenini her gün yeniden kazanmak istiyoruz.

Yenilikçi, bütüncül, en kaliteli çözümleri sunuyor ve müşterilerimizin kendi rekabet güçlerini arttırmasına yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimizin faydalanması için yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek üzere uzmanlığımızı ve yenilikçi gücümüzü kullanıyoruz. Gelecekte büyük ölçüde ekonomik çözümler sunabilmek için, kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

Gücümüz müşterek emeğimizdir. Bunun temeli ise tüm çalışanların uzmanlığı ve kendini adamışlığıdır.

Kendimize ilişkin, müşteri odaklı davranışımızın temelini teşkil eden “bir ortaklığın parçası” algımız, şirket içinde de etkisini göstermektedir. Bizim için, ortaklık tanımlanan hedeflere ilişkin sorumluluğu birlikte üstlenmek ve bunda, kendimizi o ortağın yeteneklerine odaklamak anlamına gelir.

Teknik ilerlemeyi kullanırken, çevremize hala özen gösteriyoruz.

Çevre bizim yaşamımızın ve gelecek nesillerin yaşamının temelidir. Bunu fark etmek, doğanın kaynaklannı sorumlu bir şekilde kullanmak zorunda olduğumuzu anlamamızı sağlıyor. Bu kendisini geri dönüşümlü malzemeler kullanımında, zararsız üretim süreçlerinde enerji tasarruflu ürünlerde ve çevre dostu işyerleri şeklinde gösteriyor.

Dünyada nerede faaliyet gösterirsek gösterelim, oranın halkına ve kültürel standartlarına saygı duyacağız.

Dünya çapında faaliyet gösteren bir şirket olarak, birçok ülkeye konuk oluyoruz. Ev sahiplerimizle olan ilişkimizde yerel usuller ve gelenekler, standartlar ve yasalar, dinler ve inançlara saygı ön plandadır.

Bizimle ilişkisi olan herkesin bundan yararlanmasını isteriz.

Başkalarıyla olan ilişkilerimizde, kendine güvenen ortaklar olarak hareket ederiz. Güçlü yönlerimizi ve yeterliliklerimizi yapıcı, işbirlikçi ve çözüme yönelik şekilde kullanıyoruz.