STILL PowerPlusLife akü

%100 performans, %100 soğutmalı

STILL PowerPlusLife aküElektrikli forktliftler, zorlu nakliye görevleri dahil olmak üzere çok yönlü yeteneklere sahipler. Ayrıca ekonomik anlamda da son derece çekicidirler. Son derece zorlu görevlerde akü bugüne kadar sınırlayıcı bir unsurdu - STILL size artık yeni akü teknolojisi sayesinde tam performans sağlıyor!

Sıradan kurşun-asit-aküleri çok ağır işlerde ve 3 vardiya çalışma sisteminde kısmen (fiziksel) sınırlarına dayanır. Bir veya iki yedek akü de bazen yeterli soğutma döngülerini sağlayamaz. Burada sıklıkla sadece yüksek enerji yoğunluğuna sahip ilave veya son derece pahalı özel aküler işe yarar. STILL artık kendinden soğutmalı PowerPlusLife akü ile tamamen yeni bir çözüm sunuyor.

PowerPlusLife

STILL PowerPlusLife akü

STILL'in PowerPlusLife aküsü, kendini kanıtlamış kurşun-asit-teknolojisini (PzS akü) kullanarak patentli kendinden soğutmalı sistemi ile sıcaklığı düşürerek performans ve uzun ömürlülük açısından açık bir artı sunar.

24/7

Daha uzun süre çalışır - dizel yerine elektrik gücü.

Akü, toplam performansın açık bir şekilde artmasını sağlar. İçecek sanayisinde veya genel olarak çok vardiyalı işletmelerde gerçekleşen zorlu görevlerde bugüne kadar sadece güçlü dizel forkliftlerin başarabileceği bir seviyede dinamizm ve taşıma kapasitesi gösterir.

Maximale Leistung

Daha hızlı çalışır - taşıma kapasitesinde bir artı.

Sıradan akülere kıyasla performans açısından daha yüksek bir performans mümkün. Bu şekilde kaldırma hızı ve hızlanma bakımından %25'lik bir performans artışı ve 8 tonluk RX 60-80 elektrikli forkliftlerde azami sürüş hızını %18'lik bir artışla 17'den 20 km/saate yükseltmek mümkün.

längere Lebensdauer

Daha uzun süre kullanılabilir - tasarruflu güç paketi.

İşletme sıcaklığını yaklaşık 20°C'ye kadar düşürerek akünün ömrünü uzatır. Bu şekilde en zorlu kullanım koşullarında dahi iki yıla kadar daha uzun bir ömür elde etmek mümkün. PowerPlusLife aküsü aynı zamanda bütçeyi de korur. Aküler daha az sıklıkla değiştirilmesi gerektiğinde daha az yedek aküye ihtiyaç duyulur.

PowerPlusLife aküsünün karşılaştırması. STILL RX 60-80 örneği

PowerPlusLife aküsünün karşılaştırması. STILL RX 60-80 örneği