iGo easy

Otomatik Güdümlü Araçlar

iGoEasy_logo

iGo easy sistemi bir iPad kullanılarak kurulur, ince ayarları yapılır ve sezgisel olarak çalıştırılır.

iGo easy, şimdiye kadar manüel olarak çalıştırılan bir kaldırma aracıyla yönetilebilen, küçük taşıma hacimli depolama merkezleri için tasarlanmıştır.

Yenilikçi sistem otomasyonlu bir EGV-S 14/20 arkasından yürünen yükseğe kaldırma aracı, reflektörler, bütünleşik bir bilgisayar ve uzaktan kumanda olarak işlev görecek bir iPad, iPad mini veya iOd Touch'dan oluşmaktadır. iGo easy şimdi operatörlerin özel eğitimli personele ihtiyaç duymadan tek bir araç kullanarak basit taşıma işlerini tamamen otomatikleştirmesini sağlamaktadır.

iPad

iGo easy örneğin küçük ve orta ölçekli şirketlerde sıklıkla rastlanan koşullarda olduğu gibi bir taşıma aracının 800 mm'ye kadar yatay taşımalı özel bir rotada seyahat ettiği üretim alanlarındaki besleme ve alma süreçlerinde kullanmak için idealdir.

Müşteri olarak avantajlarınız açıktır: iGo easy kullanmanız düşük taşıma hacimli ve yalnızca bir aracı olan tesislerinizde STILL'in otomasyon çözümlerinin bütün avantajlarını kullanmanızı sağlar.

Avantajlar

EGV
  • kesin araç navigasyonu sayesinde raflara zarar verilmez
  • mallar hassas bir şekilde taşınır
  • müşteriler bütün sistemi kolaylıkla ve bağımsız olarak kurup ayarlayabilir
  • yenilikçi yazılım ve bir iPad kullanarak basit çalıştırma
  • yalnızca bir aracı olan tesisler için yatırım masraflarının azaltılması
  • taşıma işleri, rotalar ve transfer noktalarındaki değişiklikler kolaylıkla uygulanabilir

Göreceli olarak daha az olan ekipman, bakım ve tamirat masraflarıyla birlikte yatırım ve operasyonel masrafları etkin bir şekilde azaltabilirsiniz.

Tabi ki araç hala manüel olarak çalıştırılabilir ve müşteriye değişen koşul ve durumlara en hızlı şekilde reaksiyon vermesi için maksimum esnekliği sağlar.Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz?

Başka sorularınız olursa temsilcilerimiz size danışmanlık verebilir.

İletişim