CeMAT 2014: STILL Binlerce Fuar Ziyaretçisini Heyecanlandırdı

19 - 23 Mayıs 2014 Hannover

STILL cubeXX konsept aracının çalışan bir prototipini de içeren, ilgi çekici konu, temalar ve çeşitli ürünler barındıran açık ve iyi organize edilmiş bir stand kurdu. Bu yönleri ve daha fazlası STILL standını bu yıl 19 ve 23 Mayıs tarihleri arasında Hannover'da düzenlenen CeMAT fuarında en çok ziyaret edilen alanlardan biri yaptı. STILL, fuarın yalnızca bir gününde standında 10.000'den fazla profesyonel ve kalifiye ziyaretçiyi ağırladı.

CeMAT 2014

CeMAT'ın açık olduğu 5 gün boyunca toplamda 53.000 ziyaretçi Hannover'daki bu fuar merkezini ziyaret etti. Fuar organizatörü Deutschen Messe AG'ye göre sergi sahiplerinin yüzde 58'i ve ziyaretçilerin yüzde 33'ü fuara yurt dışından katıldı. CeMAT global bir iç lojistik ticaret fuarı olarak önemini bir kez daha vurguladı.

Ziyaretçilerin yüzde 80'i araştırma yapmak ve satın alma kararları vermek için gelen şirket temsilcileriydi. Deutschen Messe AG tarafından yapılan bir araştırma yerel (Alman) alıcıların yarısının 800.000 ila 900.000 Euro arasında sistem ve araçlar siparişi vermeyi planladığını gösteriyordu.

cubeXX Prototiplerinin STILL İç Lojistik Müzikal & Canlı Demonstrasyonu

Günde birkaç kez sunulan müzikli ürün gösterisine hep kalabalık gruplar toplandı. Gösteriden sonra kapılar açılarak fuar ziyaretçileri STILL fuar alanının turuncu ve gümüş rengi iç kısmına alındı ve burada kendilerine cubeXX prototiplerinin canlı bir gösterimi sunuldu.

STILL cubeXX hakkında daha fazlası

STILL İç Lojistik MüzikalSTILL İç Lojistik Müzikal
STILL cubeXX PrototipSTILL cubeXX Prototip
STILL İç Lojistik MüzikalSTILL İç Lojistik Müzikal

FM-X - Yeni STILL Reach Truck Forklift

Aktiven Laststabilisierung (ALS) beim FM-X

Diğer fuar aktiviteleri arasında 13 metre maksimum kaldırma yüksekliği ve STILL'e özgü başka bir özellik olan Aktif Yük Stabilizasyonuyla (ALS)-  yeni FM-X reach truck sunumu vardı.  ALS yükteki titreşimleri oluşmaya başladıktan hemen sonra durdurarak malların taşınmasını daha da geliştiren yenilikçi bir teknolojidir.

FM-X hakkında daha fazla bilgi

STILL iGoEasy IFOY 2014 Ödülünü kazandı

STILL ayrıca bu yıl CeMAT'ta verilen bir IFOY Ödülünü (Yılın Uluslararası Aracı) almaya hak kazandı. Ödül, müşteriler tarafından iPad üzerinden kolaylıkla kurulup ayarlanabilen tek bir araçla basit taşıma işlerinin otomasyonunu sağlayan dünyanın ilk çözümü olan STILL iGoEasy otomasyon teknolojisine verildi.

STILL IFOY Ödülleri hakkında daha fazlası:
IFOY AwardsSTILL CeMAT 2014 - Video İncelemeleri

Aşağıdaki video CeMAT 2014'de geçmişe dönük bir inceleme sunmaktadır.