STILL – Tarihçe

Şirketimizin gelişim aşamalarına ışık tutmak için, STILL’in tarihçesini sunuyoruz. Bu gelişim aşamaları STILL’e kuruluşundan, dünya çapında iç lojistik çözümleri sağlamada önde gelen bir şirketler grubu oluşuna kadar yol göstermiştir.

ePaper "STILL - Tarihçe" kitabını buradan indirebilirsiniz:
STILL – Tarihçe (English)

Chronik

Güçlü ve bağımsız – 90 Yıllık STILL

Bugüne kadar, müşterilerimiz, 90 yılı aşkın süredir ürünlerimizin ve hizmetlerimizin güvenilirliğinden faydalanmaktadırlar. Motor onararak başladık, taşınabilir jeneratörler geliştirdik ve iç lojistik alanında tam donanımlı servis sağlayıcılığında lider hale geldik.

İstifleme araçları ve bağlantılı tüm sistemler arasında bilgi alışverişini yöneterek kapsamlı bir iç lojistik konsepti sunuyoruz. Bütünsel yaklaşımımız, insan gücü de dahil olmak üzere iç lojistikte rol alan tüm bileşenler arasında verimli bir etkileşim sağlamayı hedefliyoruz.

STILL’deki kaliteli ve hızlı hizmet yüksek kullanılabilirliği garanti eder. Ürünlerimiz kullanıcı dostudur ve dolayısıyla işletim süresinden tasarruf sağlar. Müşterilerimizin malzeme ve bilgi akışını analiz ederek, herhangi bir özel ihtiyaca kusursuz uyan çözümler sunabiliyoruz.

Yenilikçi ve akıllı fikirler, çevreye karşı olan sorumluluğumuz yerine getirebilmemizi sağlıyor. Örneğin, enerji tasarrufu programı Blue-Q, bir istifleme aracının bu verimliliği etkilemeden tükettiği enerjinin yüzde 10 ila 20 arasında enerji tasarrufu sağlıyor.

Yetkin personel size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyacaktır. Kişisel ilişkiler, uzun süreli iş ilişkisinin temelidir.