2017’nin Verim Şampiyonu

Uzatılmış garantiyle STILL RX 70 2,0 - 3,5 t

STILL RX 70-20/35 - hiç olmadığı kadar verimli.

RX 70-20/35, yanmalı motorlu forkliftler arasında verim şampiyonu ürünümüzdür, bundan eminiz.

Haydi el sıkışalım! Bu performans taahhüdünden faydalanın.

Size tüm tahrik organları için 3 yıla kadar garantiyi uzatma olanağı sunuyoruz*.

Bu kampanya 31.05.2018’e kadar geçerlidir

Garanti uzatmalı RX 70 20/35 ile ilgili talep

Kişisel teknik danışmanınız size yardım etmekten mululuk duyar.

RX 70 20/35 ürünümüz neden şimdiye kadar olduğundan daha iyi:

STILL RX 70-20/35 yeni standartları belirliyor: RX 70-20/35, yeni, modern bir tasarımın yanı sıra birçok iyileştirme içeren cazip bir komple pakettir:

  • Performans güncellemesi: Hibrid enerjinin optimize edilmiş kullanımı.
  • LSP 600 ile artık 2 tonluk araç olarak da mevcut.
  • Sürüş tutumunun optimizasyonu: Daha iyi sürüş stabilitesi için büyütülmüş dingil mesafesi.
  • Yeni iletişim arayüzleri: USB ve Bluetooth eller serbest sistemli radyo.


RX 70-20/35, 10 yıldan uzun bir süredir yanmalı motorlu forkliftler arasında verim şampiyonudur. İşletim saati başına sadece 2,5 litrelik yakıt tüketimiyle kendi sınıfının en tasarruflu ve çevre dostu forkliftidir.

Hibrid teknolojisinin yanı sıra, kendini kanıtlamış değişken deplasmanlı pompa da, yakıt tüketiminin azaltılmasına önemli katkıda bulunmaktadır. Bireysel olarak ayarlanabilen sürüş ve kaldırma tutumu, ayrıca ilgili kullanım koşullarına bireysel olarak uyarlama olanağı sağlamaktadır. Zeki, verimli ve çevre dostu– işte RX 70.

RX 70, dış mekanda kullanım için hızlı ve çok yönlü ürün taşıma amacıyla tasarlanmıştır. Zorlu, sürekli değişen hava koşulları sorun teşkil etmez; sürücü, geniş kabin sayesinde en iyi şekilde korunur.

Güçlü tip – 10 yıldan uzun bir süredir zirvede

RX 70-20/35, 2,0 ila 3,5 ton arasındaki taşıma kapasitesi ile güç, hassasiyet, ergonomi, kompaktlık, güvenlik ve çevresel sorumluluk özelliklerini benzersiz bir şekilde bir araya getirmektedir:

  • Hibrid teknolojisine sahip dizel elektrikli tahrik: Yanmalı motor ile elektrikli motordan oluşan kombinasyon RX 70’i sadece 2,5 l/işletme saati (yeni VDI 2198’e göre) tasarruf konusunda dünya çapında bir numara haline getirmektedir. Ürün, aynı zamanda güçlü bir yanmalı motorun avantajlarını, elektrikli bir forkliftin hassasiyet özelliğiyle bir araya getirmektedir. Sonuç: Güçlü, hassas ve aynı zamanda enerji tasarrufu sağlanan bir çalışma.
  • Son derece stabil sürüş tutumu: Çok düşük bir araç ağırlık merkezi sayesinde güvenlik standart hale getirilmiştir – doğal olarak güvenli.
  • Son derece iyi görüş koşulları: ADAC Test yöntemlerinin şampiyonu üretilirken her ayrıntı düşünülmüştür, yükseltilmiş ön cam, alçak şekilde takılan armatürler, serbest görüş sağlayan kaldırma direkleri ve sürücü koruyucu tavan üzerinde bulunan büyük pencereler.
  • Kompakt, çok yönlü ve yüksek performanslı: RX 70; kısa arka ağırlık, kompakt tasarım ve doğrudan direksiyon tutumu sayesinde dar alanlarda da güvenli ve etkin bir şekilde hareket eder.
  • Blue-Q verimlilik modu: Bir düğmeye basarak yüzde 10’a varan oranda enerji tasarrufu sağlar.

STILL 360° experience


Yeni RX 70-20/35 ile ilgili bütün detayları ürün sayfalarımızda bulabilirsiniz.
RX 70-20/35 Ürün Sayfası

* Dahil olan bileşenler: Motor, diferansiyel dişlisi ve aktarma dişlisi, tahrik mili, jeneratör, inverter, akım transformatörü ve güç modülü. Maks. 3.000 "verimli" işletme saati (sürüş ve kaldırma). Bu kampanya 31.05.2018’e kadar geçerlidir.